Mauro Carraro meistriškumo dirbtuvės

Jausminga 3D

Meistriškumo dirbtuvės pristato Mauro Carraro kūrybinį pasaulį ir parodo, kaip naudojantis technologijomis bei  inovatyviu požiūriu į 3D animaciją, gyvenimiškos patirtys gali būti perkeltos į animacinius filmus.

Autorius pasidalins patirtimi kaip buvo kuriami jo filmai, bei iliustruodamas gausia dokumentine medžiaga (nuotraukomis, eskizais, kadruotėmis) atskleis tai, kas liko už kadro kuriant filmus “Aubade”, “Hasta Santiago” ir “Matatoro”. Taip pat pasidalins filmo gamybos darbų efektyvaus planavimo bei organizavimo patirtimi.

Animaciniai filmai pristatomi kaip siurealistinės kelionės, kuriose miksuojama sodrių spalvų paletė ir gerai įvaldytas nefotorealistinis 3D renderis, tradicinis personažų dizainas ir 3D animacija.

Renginys vyks Lapkričio 12 d., 13 val. 

Norinčius dalyvauti renginyje kviečiame registruotis iki š. m. lapkričio 9 d.

Renginys vyks anglų kalba.

Renginio vieta - VDA Dizaino inovacijų centras, Maironio g. 3, Vilnius

Trukmė - 2 val. 

Renginį pristato “Kūrybiškos Europos” MEDIA biuras Lietuvoje bei Lietuvos animacijos asociacija

Mauro Carraro gimė 1984 m. Šiaurės Rytų Italijoje. Baigęs graviūros, fotografijos ir grafinio dizaino studijas Milano politechnikos universitete, jis mokslus tęsė Prancūzijoje. 2010 m. baigė CG animaciją „Supinfocom“ mokykloje, Arlyje. Šiuo metu gyvena ir kuria Ženevoje, Šveicarijoje, dirba studijoje „Nadasdy Film“. Debiutinis trumpametražis filmas „Hasta Santiago“ 2013 m. apdovanotas kaip geriausias debiutinis filmas Tarptautiniame animacinių filmų festivalyje Ansi ir gavo dar daugiau kaip dvi dešimtis apdovanojimų visame pasaulyje. Individualia animacijos technika, jaučiama nuo ankstyvųjų darbų, M. Carraro kaip vaizdo komponavimo vadovas prisidėjo prie apdovanoto ilgametražio filmo „Įvaikinimui patvirtinti“ („Apptoved for Adoption“, 2012 m.), gamybos. Jo naujausias darbas, 6 min. trumpametražis „Aubade“, dar prieš premjerą 2014 m. laimėjo projektų pristatymo konkursą Tarptautiniame animacinių filmų festivalyje Ansi. Filmas vis dar renka apdovanojimus ir buvo atrinktas į daugiau nei 150 festivalių įvairiose šalyse. M. Carraro dalyvavo kaip žiuri narys kino festivaliuose, tokiuose kaip KROK, Varšuvos ir bei Seulo „Best of the Best Animation“ festivalis.