ŽMOGUS, KURĮ MYLI

Vaizdai

– Dabar neturi žmonos?

– Ne. Ir visa laimė.

Pasaulinio garso dainininkas Tomas Džeikobas gyvena muzika. Ilgai nuo narkotikų priklausomybės kentėjęs vyras dabar „švarus“. Grįžęs į gimtąją Daniją įrašinėti albumo, jis vėl susitinka dukrą ir savo vienuolikmetį anūką Noa. Tomas šeimos nesiilgi ir nelaukia, tačiau po netikėtos tragedijos Noa apsigyvena pas jį ir atšiaurusis dainininkas yra priverstas taikytis prie mažo berniuko. Abu „vaikinai“ visiškai skirtingi, bet yra du dalykai, kurie gali sujungti net ir didžiausias priešingybes – muzika ir, žinoma, meilė. 

Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis – pristatytas specialiojoje programoje; Tarptautinis kino festivalis „Festróia- Tróia“ – geriausia aktorė, CICAE apdovanojimas; Los Andželo kino festivalis – publikos simpatijų prizas už geriausią filmą tarptautinėje programoje. 

Pernille Fischer Christensen

Pernille Fischer Christensen (gimė 1969 m.) 1999-aisiais baigė režisūros specialybę Nacionalinėje Danijos kino mokykloje, kūrė trumpametražius filmus. Debiutavo filmu „Muilas“ (2006), kuris pelnė „Sidabrinio lokio“ apdovanojimą, didįjį komisijos prizą ir geriausio debiutinio filmo apdovanojimą „Berlynalėje“. Ji sėkmingai sugrįžo į Berlyną 2010 m., kai filmas „Šeima“ pelnė FIPRESCI prizą. „Žmogus, kurį myli“ yra ketvirtasis ilgametražis režisierės darbas.