ŽIEMA

Vaizdai

Sibiras ir šiaurės Rusija žiemą. Storu sniego sluoksniu padengta žemė ir kaulus veriantis šaltis. Kai kuriems speigas jau tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, kitiems tai vis dar sunkiai pakeliamas išbandymas. Filmas pasakoja apie vietinių išgyvenimus ir priežastis, dėl kurių jie iš visų Žemės kampelių gyventi pasirinko būtent čia.

Festivaliai: 

Tarptautinis Lokarno kino festivalis – apdovanojimas „Pianifica“, „Sidabrinio leopardo“ apdovanojimas, nominuotas „Auksiniam leopardui“; Klermono-Ferano trumpametražių filmų festivalis – specialusis žiuri paminėjimas; Europos kino apdovanojimai – nominuotas kaip geriausias trumpametražis filmas.

Cristina Picchi

Cristina Picchi (gimė 1981 metais Italijoje) yra režisierė ir rašytoja, gyvenanti Londone. Ji studijavo Europos literatūrą Pizos universitete, dokumentinio kino magistro laipsnį įgijo „Goldsmiths“ universitete Londone. C. Picchi sukūrė keletą trumpametražių dokumentinių filmų („Po tavo oda“ (2011), „Svajonės nuotrupos“ (2011), „Atskirtieji“ (2013) ir kt.). C. Picchi taip pat yra ir apdovanota rašytoja.