Yana

Vaizdai

- Vis tiek gražiai atrodai!

Jana nesirūpina aplinkinių nuomone, nes gyvena tik šia sekunde, kurią dovanoja savo pačios momentiniam malonumui. Vis dėlto, ši malonumų banga lūžta, kai Jana permiega su savo sesers vyru. Sesuo išmeta ją iš buto, kuriame iki tol leido gyventi. Vyrų numylėtinė Jana, net neabejoja greitai susirasianti prieglobstį. Deja, ieškodama pagalbos mergina pradeda suprasti, jog ją supantys žmonės nėra jos draugai, o tik vyrai, geidžiantys jos kūno.

„Šiuo filmu norėjau atskleisti chaotišką jaunos moters pasaulį, mėgindama rasti atsakymą į klausimą, kuris žmogus yra laimingesnis – ar tas, kuris netramdo savo aistrų, ar tas, kuris jas užgniaužia.“ – sako filmo režisierė S. Bliuvaitė.

Saulė Bliuvaitė

Saulė Bliuvaitė gimė 1994 Kaune. Dar būdama mokykloje Saulė pradėjo dirbti fotografe įvairiuose Vilniaus naktiniuose klubuose. 2013 m. metus studijavo žurnalistiką Vilniaus Universitete, o 2014 m. įstojo į kino režisūrą Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje. 2016 m. sukūrė trumpametražį vaidybinį filmą “Gyvenimas yra gražus ir niekada nesibaigia”.

Šis filmas yra programos dalis: