TOMIS

Vaizdai

Tu nebesi tik kažkieno pasiuntinė, Estele. Tu pradėjai karą.

Kas yra Tomis? Baisiausias Švedijos gangsteris? Seniai miręs banditas? Įvykdęs apiplėšimą Tomis pabėga, o į gimtąją šalį pasiunčia žmoną Estelę su jų mažamete dukrele. „Tomis grįžta“, – tikina Estelė buvusius jo sėbrus ir visas Stokholmo kriminalinis pasaulis šoka mokėti senų skolų. Tačiau laikas bėga, o Tomis nesirodo. Aršiausiems vietiniams užverda kraujas ir gatvėse iš naujo užsiplieskia karas. Kas jame yra Estelė: gležna mergaitė vyriškame žaidime ar viso miesto valdovė?
 
„Vaidybiniame filme emocijos turi būti tikros – turi įsijausti į tų moterų kailį. Jos nuostabios. Charizmatiškos ir stiprios, tačiau labai pavojingos“, – sako režisierius Tarikas Salehas. 

Tarik Saleh

Tarikas Salehas (gimė 1972 m.) yra švedų režisierius, televizijos prodiuseris, animatorius, leidėjas ir žurnalistas. 10-ojo dešimtmečio pradžioje jis buvo vienas žymiausių Švedijos grafičių menininkų. Vėliau kūrė dokumentines juostas, tarp jų 2001-ųjų „Kas išdavė Če Gevarą“ ir „Gitmo“ (2005). 2009 m. pristatė ilgametražį animacinį filmą „Metropija“.