TIRANOZAURAS

Tai atėjai čia ne pykti? Ne keiktis? Ne nuliūdinti?

Provincijos miestelyje treninguoti vyrukai vedžiojasi agresyvius šunis, o reikalai sprendžiami beisbolo lazda. Džozefas čia – senas vilkas. Jo gyvenimas sukasi tarp kazino, apšepusio namo ir aludės. Jis piktas ir vienišas. Keli ūmūs įsiūčio ir agresijos protrūkiai išmuša Džozefą iš vėžių. Jis pats išsigąsta ir bėga nuo savęs. Lyg išgelbėjimas jo kelyje pasimaišo Hana, religinga labdaringos parduotuvės darbuotoja. Ji gyvena kitokiame pasaulyje ir, anot Džozefo, net nenutuokia, koks mėšlas yra gyvenimas. Vis dėlto jiedu randa bendrą kalbą, o Hanos paslaptis juos suartina.
 
„Žmonės galvoja, kad filmas pasakoja apie tavo gyvenimą. Tačiau aš jame tiesiog interpretuoju pasaulį, kuriame užaugau, kurį mačiau savaip, kuriame užimu tam tikrą vietą. Filmas nepasakoja apie vieną konkretų asmenį, jis kalba apie daugybę žmonių,“ – sako režisierius Paddy Considine‘as.

Festivaliai: 

Sandanso kino festivalis – apdovanojimas už geriausią režisūrą, specialusis žiuri prizas už vaidybą; Dinaro britų filmų festivalis – apdovanojimas „Auksinis Hičkokas“ už geriausią filmą.

Paddy Considine

Paddy Considine‘as gimė 1974 metais. Baigė fotografijos mokslus ir aktoriaus karjerą pradėjo Shane‘o Meadowso pakviestas vaidinti filme „Kambarys Romeo Brasui“. Taip pat vaidino filmuose „Vakarėlis 24 valandas per parą“, „Mano vasaros meilė“ ir „Bornas. Ultimatumas“. 2007-aisiais jis režisavo trumpametražį filmą „Šuva paskutinis“. Filmas laimėjo BAFTA apdovanojimą ir „Sidabrinį liūtą“ Venecijoje. Pirmasis jo ilgametražis filmas „Tiranozauras“ tęsia trumpametražio filmo istoriją. Paddy Considine‘as taip pat vaidina ir šiais metais „Scanoramoje“ rodomame filme „Aš – Oliveris Teitas“.