ŠVIESOFORAS

Vaizdai

Tai komiškas pasakojimas apie mažo kaimelio policininką, kuris, kaip ir kiekvienas tikras vyras, visa esybe trokšta nuveikti kokį nors žygdarbį. Deja, dirbdamas ramiame, jaukiame, kažkur pasaulio pakraštyje esančiame kaimelyje, kuriame diena iš dienos nieko nevyksta, kilnusis pareigūnas neturi nė menkiausios galimybės pademonstruoti savo didvyriškumo. Tad jis pats sugalvoja būdą, kaip patenkinti savo ambicijas...

Festivaliai: 

Tarptautinis Valjadolido kino festivalis – „Auksinė varpa“, apdovanojimas už geriausią Europos trumpametražį filmą; Tarptautinis Klyvlendo kino festivalis – žiūrovų simpatijų apdovanojimas;Tarptautinis Belgrado kino festivalis – FIPRESCI apdovanojimas; Europos kino apdovanojimai – nominuotas kaip geriausias trumpametražis filmas.

Giulio Ricciarelli

Giulio Ricciarelli gimė 1965 metais Milane, Italijoje, o užaugo Miunchene, Vokietijoje. 1985–1987 metais mokėsi garsiojoje Otto Falkenbergo vaidybos mokykloje. 2000 metais kartu su prodiusere Sabine Lamby įkūrė kino kompaniją „Naked Eye Filmproduktion“. Dirba režisieriumi, scenaristu, aktoriumi ir prodiuseriu.