SVETIMI

Vaizdai

Turėjau pakankamai progų. Bet nei viena nepasinaudojau.

Norėdama nors trumpam pabėgti nuo varginančių santykių, Ana išvyksta atostogauti į Toskaną. Prabangioje viloje jau vasaroja jos mokyklos laikų draugė su savo naujuoju vyru, vaikais, broliu ir sūnėnu. Anos atostogos saulėtoje Toskanoje – tai nerūpestingi pokalbiai, maudynės, geras vynas, šėlionės po naktinį miestą ir tuščius laukus. Moteris su džiaugsmu įsilieja į naują kompaniją ir atsiduoda vasaros svaiguliui, gal net per daug pamiršdama Londone likusį vyrą ir kasdienius rūpesčius...

„Pagrindinė herojė trokšta pasijusti grupės dalimi. Ji tenori būti laukiama ir atrasti ryšį su grupe jaunų žmonių“, – sako režisierė Joanna Hogg.

Festivaliai: 

Londono kino festivalis – FIPRESCI apdovanojimas; britų kino apdovanojimai „Evening Standard“ – daug žadančio naujoko apdovanojimas, nominuotas kaip geriausias filmas; dienraštis „The Guardian“ – debiutinio filmo apdovanojimas; Londono apdovanojimai „Critics Circle“ – nominuotas britų kino proveržio apdovanojimui.

Joanna Hogg

Joanna Hogg – kino režisierė ir scenaristė, gyvenanti Londone. Jos ryškiausi filmai, tokie kaip „Svetimi“ (2007), „Archipelagas“ (2010) ir „Paroda“ (2013) yra laimėję gausybę tarptautinių apdovanojimų. Režisierė kartu su kolega Adamu Robertsu iniciavo susibūrimą „Mūsų mylimiesiems“ (pranc. À nos amours), kuriuo siekiama atgaivinti visuomenėje nepakankamai įvertintus filmus. Šiuo metu pradėta Chantal Akerman filmų restrospektyva tęsis iki 2015 metų vidurio.