ŠUOLIS NUO STOGO

Vaizdai

Saugoti pasaulio širdies čakrą yra kiekvieno vengro pareiga.

Gyvenimu nepatenkinta bobulė šoka nuo stogo. Skrydis ne visai pavyksta, nes ji vis dar gyva. Lėtai lėtai ji pradeda ropštis į viršų – reikia šokti darkart. Kiekviename savižudės įveiktame aukšte žiūrovai gali įsibrauti į šios kaimynų gyvenimus. Tarp jų ginekologas, besiruošiantis priimti atvirkščią gimdymą, vakarėlis, kuriame besisukiojanti nuoga gražuolė yra mažiausiai stebinanti jo dalis, ir šeimyna, kurioje moteris vienu metu gyvena ir su savo vyru, ir su meilužiu. O bobulė vis ropščiasi ant stogo, kad pagaliau pabėgtų iš šio trenkto pasaulio...
„Manau, jog absurdas, groteskas ir humoras yra labai svarbūs. Kuriant šį filmą nesinorėjo klausti: kodėl tai vyksta? Apie ką šis scenarijus? Kokie yra personažai ir kur link jie eina? Tad sukūriau eksperimentinį filmą apie tai, kaip mes galime sugriauti įprastą filmo struktūrą“, – sako režisierius György Pálfi.
Festivaliai: 

Tarptautinis Karlovi Varų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje, pelnė apdovanojimą už geriausią režisūrą, specialųjį „Europa Cinemas Label“ komisijos apdovanojimą.

György Pálfi

György Pálfi gimė 1974 m. Budapešte. Devintojo dešimtmečio pabaigoje jis kūrė eksperimentinius filmus. Tarptautinio susidomėjimo sulaukė jau pirmąja savo juosta „Hukkle“ (2002), kuri laimėjo Europos kino apdovanojimą kaip metų atradimas. 2009-aisiais pasirodęs „Aš ne tavo draugas“ dalyvavo Karlovi Varų kino festivalio konkursinėje programoje. Režisierius sulaukė pripažinimo su Kanuose pristatytais filmais „Taksidermija“ (2006) ir „Galutinis montažas: ponios ir ponai“ (2012).