STEBUKLAS

Vaizdai

Kiekvieną sekmadienį dešimtį metų mes meldžiame stebuklo. Ir kas iš to? Nieko. Bet tam, kuris tiki, dešimt metų nieko nereiškia.

Jaunystėje nesaugai tų, kurie šalia, nes esi įsitikinęs, jog visas gyvenimas dar prieš akis. Ir tik vėliau supranti, kad širdžiai artimos sielos – retenybė. Šokių aikštelėje ir gyvenime nesiskiriantys paaugliai Johana ir Jakobas netikėtai pasuka skirtingais keliais. Po daugybės metų Jakobas grįžta į vaikystės miestelį dalyvauti motinos laidotuvėse ir ten sutinka buvusią mylimąją Johaną. Kadaise talentinga šokėja, šiandien ji – neįgaliųjų vežimėlyje įkalinta moteris, nelaimingai ištekėjusi už malonaus, bet fanatiškai religingo miestelio kunigo. Šis nuolat meldžia stebuklo, kad Johana ir vėl galėtų vaikščioti, bet... tikrus stebuklus daro tik meilė. 

Festivaliai: 

Monrealio kino festivalis – geriausias aktorius, nominuotas didžiajam prizui; Čikagos kino festivalis – nominuotas apdovanojimui „Golden Hugo“.

Simon Staho

Simonas Staho gimė 1972 m. Danijoje. Pirmasis ilgametražis jo filmas „Nevaržomi“ (1998) buvo nufilmuotas Islandijoje. Filmai „Diena ir naktis“ (2004), „Bang Bang Orangutang“ (2005) ir „Tyrasis deimantas“ (2007) dalyvavo San Sebastiano festivalio konkursinėje programoje. 2008-aisiais S. Staho sukūrė filmą „Rojaus širdis“, kuris buvo pristatytas Berlyno kino festivalyje. Nespalvotas režisieriaus filmas „Meilės kariai“ (2009) pasirodė Lokarno kino festivalyje. 2011 m. režisierius sukūrė miuziklą „Meilė tvyro ore“ apie keturių paauglių nuotykius.