SOMETHING MUST BREAK

Vaizdai

Taip gerai atrodai, kad vemt norisi.

Dienomis Sebastijanas dirba ir bando gyventi įprastą gyvenimą. Naktimis ieško meilės baruose ir nepažįstamųjų butuose. Tačiau androginiška prigimtis skatina nuolat kelti klausimą, kas jis: Sebastijanas ar Eli, vyras ar moteris? O gal vietoj „ar“ galėtų būti „ir“? Vieną naktį ji(s) sutinka Andrėją. Iškart pajutę ryšį, greitai jiedu įsimyli. Bet Andrėjus tikina esąs heteroseksualus. Ar jausmas, susidūręs su įsitikinimu, gali išgyventi? Gal „ir“ iš tiesų neįmanomas, o bet kuris „ar“ atsineša katastrofiškas pasekmes.
 
„Šis filmas atskleidžia, kaip atrasti stiprybę savo moteriškume. Vyriškame pasaulyje, vyriškoje tikrovėje moteriškumas yra vienintelė tiesa. Aš tik papildau tai, kas tikra“, – sako režisierius Ester Martinas Bergsmarkas. 

Festivaliai: 

Geteborgo kino festivalis – Mai Zetterling stipendija, nominuotas „Drakono“ apdovanojimui kaip geriausias Šiaurės šalių filmas; Roterdamo kino festivalis – „Tigro“ apdovanojimas; Tribekos kino festivalis – nominuotas kaip geriausias ilgametražis filmas. 

Ester Martin Bergsmark

Ester Martinas Bergsmarkas gimė 1982 m. Stokholme, Švedijoje. Studijavo Švedijos menų ir dizaino kolegijoje. 2008-aisiais kartu su režisieriumi Marku Hammarbergu sukūrė dokumentinį filmą „Magė stebuklų šalyje“, kuris pelnė geriausio Europos dokumentinio filmo titulą kino festivalyje „Doc Alliance“ ir apdovanojimą „Guldbagge“ už geriausią švedišką dokumentinį filmą. Vėliau pristatė filmus „Vaisių tortas“ (2010) ir „Sraigės kiaute“ (2012), kuris laimėjo publikos simpatijų prizą, apdovanojimą už geriausią operatoriaus darbą ir garbingą paminėjimą už geriausią Šiaurės šalių filmą Geteborgo kino festivalyje. Filmas taip pat buvo rodytas „Scanoramoje“.