SIGUR RÓS. INNI

Vaizdai

„Inni“ – kultinės grupės „Sigur Rós“ koncerto impresija. Kūrėjai ją vadina „anti-heima“. 2007-aisiais sukurtas „Heima“ parodė mįslingųjų šiauriečių koncertinį turą namuose – Islandijoje – ir kaip juos priima šalies žmonės. Eksperimentinis „Inni“ – islandiškai „viduje“ – intensyvus, nespalvotas ir intymus. Tai vienas pasirodymas, supintas su archyvine medžiaga iš pirmojo grupės gyvavimo dešimtmečio. Šis filmas lyg regėjimas sapno šviesoj panardina į nežemišką grupės muziką ir leidžia skleistis jausmams ir vizijoms.
 
„Inni“ – tai intymumas didžiulėje scenoje. Tai suabstraktinti gestai ir išdidintos žavios detalės. Tai nepakartojamos „Sigur Rós“ energijos išaukštinimas. „Inni“ palieka erdvės nuostabiausiems vaizdiniams, kurie gimsta galvoje klausantis jų muzikos,“ – sako režisierius Vincentas Morisset.

Festivaliai: 

Venecijos kino festivalis – dalyvavo programoje „Venecijos dienos“.

Vincent Morisset

Kanados režisierius Vincentas Morisset gimė Monrealyje. Jis ieško naujų istorijos pasakojimo būdų (interaktyvūs muzikiniai klipai, „bicolorama“ ir daug kitų). Įgyvendino kelis projektus su grupe „Arcade Fire“, sukūrė jiems interaktyvų muzikinį klipą „Neon Bible“ ir eksperimentinį dokumentinį filmą „Miroir Noir“. 2011 m. sukūrė trumpą animacinį filmuką „Bla bla“, kuriame išbando įvairius pasakojimo kūrimo kompiuteriu būdus.