ROŽINIS NERTINIS

Vaizdai

– Rožinė nėra gėjiška.

– Rožinė ne, bet šis nertinis tai gėjiškas.

Henrikas dirba aktoriumi ir komiku, tačiau asmeniniame gyvenime jis vienišas. Vieną dieną vaikinas pradeda lankyti jogos užsiėmimus, kur pirmą kartą gyvenime susidraugauja su homoseksualu. Deja, ši informacija pasiekia Henriko homofobišką įbrolį Laurį. Nors Henrikas mažiausiai nori su kuo nors pyktis, netrukus jis atsiduria konflikto dėl homoseksualų teisių centre.

„Šis trumpametražis filmas yra apie prietarus ir nesaugumo jausmą – ypač nukreiptą prieš homoseksualų bendruomenę. „Rožinis nertinis“ bando pažvelgti į šią temą per absurdo prizmę. Tikslas yra ne siekti ką nors teisti, o suteikti galimybę pasijuokti iš tam tikrų socialinių konstruktų, kuriuos mes, žmonės, patys ir sukūrėme. Tikiuosi, kad šis filmas padės būti nors kiek tolerantiškesniems“, – sako režisierė Moonika Siimets.

Moonika Siimets

Moonika Siimets, gimusi 1980 metais, yra baigusi folkloro ir literatūros studijas, vėliau įgijo kino režisierės išsilavinimą Talino universitete. „Rožinis nertinis“ yra jau dešimtasis trumpametražis jos filmas. Šiuo metu M. Siimets dirba žurnaliste ir laisvai samdoma režisiere.