ROSITA

Vaizdai

Ketini patikėti savo ateitį į kažkokio pienburnio rankas? Tu jam atsibosi po kelių savaičių. O seniai nepalieka.

Dviejų suaugusių sūnų tėvas danas Ulrikas porą metų našlauja. Jam trūksta moters šilumos ir artumo. Užuot bandęs laimę vietiniame bare, jis parsigabena dvigubai jaunesnę filipinietę Rositą. Porą skiria ne tik metų, bet ir kalbos siena. To nepasakysi apie Rositą ir Johaną, jaunesnįjį Ulriko sūnų. Namuose ima augti įtampa...

„Azijietės moterys vis dažniau teka už europiečių. Tai – modernios santuokos dėl išskaičiavimo. Tačiau kas atsitinka, kai daliniesi savo namais ir lova su nepažįstamuoju? Šiuo filmu norėjau apmąstyti tarptautinių nuotakų fenomeną ir papasakoti istoriją, kurioje netrūksta emocijų ir nedrąsių vyrų“, – sako režisierė Frederikke Aspöck.

Festivaliai: 

Tarptautinis Maskvos kino festivalis – prizas už geriausią režisūrą.

Frederikke Aspöck

Frederikke Aspöck gimė 1974 m. Danijoje, kino režisūros magistro laipsnį įgijo Ticsho menų mokykloje Niujorko universitete, o teatro dizaino specialybės bakalauro diplomą – Vimbldono menų mokykloje Londone. Sukūrė kelis trumpametražius filmus, tarp jų bakalauro baigiamąjį darbą „Laiminga dabar“ (2004), pelniusį Kanų apdovanojimą „Premier Prix de la Cinéfondation“ ir daugybę kitų prizų. 2008-aisiais ji pristatė kritikų pripažintą trumpametražį filmą „Avis“, o debiutinis ilgametražis režisierės filmas „Už ribų“ (2011) buvo pristatytas Kanuose ir iškovojo „Auksinę žvaigždę“ Marakešo kino festivalyje.

 

 

 

Filmą pristato: