Reikalauju satisfakcijos!

Vaizdai

Iš visos daugybės Tordenskjoldo priešų taika buvo didžiausias.

Didysis Šiaurės karas baigėsi, ir viceadmirolas Tordenskjoldas neįsivaizduoja, ką daryti su savo gyvenimu. Patarnautojas Koldas įtikina jį išvykti atostogų, ir šios virsta linksma, lengvabūdiška kelione po Daniją ir Šiaurės Vokietiją. Tačiau horizonte pasirodo tamsūs debesys, kai Hanoveryje Tordenskjoldas įviliojamas į įtartiną dvikovą. Režisierius Henrikas Rubenas Genzas laisvai perrašo danų karo didvyrio biografiją ir jį pavaizduoja kaip roko žvaigždę filme, pilname nutrūktgalviškumo, laisvos meilės ir girgždančių gitarų.

Festivaliai: 

Transilvanijos tarptautiniame kino festivalyje – nominacija už geriausią filmą, Atėnų tarptautiniame kino festivalyje – nominacija už geriausią filmą.

Henrik Ruben Genz

Henrikas Rubenas Genzas pirmąkart sulaukė tarptautinio pripažinimo kaip režisierius, kai 2000 m. buvo nominuotas „Oskarui“ už trumpametražį filmą „Brolį, mano brolį“. 2008-aisiais jo darbas „Siaubingai laimingi“, rodytas festivalyje „Scanorama“, apdovanotas „Krištoliniu gaubliu“ Karlovi Varų tarptautiniame kino festivalyje ir pelnė prizą už geriausią režisūrą Čikagos tarptautiniame kino festivalyje.