POVANDENINĖ MEILĖ

Vaizdai

Grįžk į savo pelkę.

Širdingai rekomenduojame šį filmą žiūrėti nieko apie jį neskaičius. Nebent tik tiek, kad 1) tai beprecedentis „S“, 2) juoksitės iš širdies.

Asuka dirba žuvies fabrike. Ji ruošiasi ištekėti už savo viršininko, bet vieną dieną iš ežero išnyra mitologinė būtybė kapa. Kapos – persikūniję savižudžiai – žmogaus kūnas, vėžlio kiautas. Paaiškėja, kad tai jos mokyklos meilė Aokis. Prasideda juodžiausio absurdo juokai, dainos, šokiai ir antgamtiškos pornografijos scenos. Asuka pasimeta savo noruose. Bet svarbiausia gyventi ir neapgaudinėti savęs. Šis japoniškojo erotikos žanro „pink“ miuziklas buvo sukurtas vos per penkias dienas, o jį filmavo daugybės prizų laureatas, nuolatinis režisieriaus Wongo Kar Wai‘aus filmų operatorius Christopheris Doyle'is.

Festivaliai: 

Dalyvavo Karlovi Varų kino festivalyje, Tribekos kino festivalyje.

Shinji Imaoka

Shinji Imaoka gimė Osakoje 1965 m. Jis priklauso erotinių filmų režisierių grupei, vadinamiesiems „Septyniems laimingiems dievams“. Nuo 10-ojo dešimtmečio pradžios dirbo „pink“ stiliaus filmų režisierių asistentu kompanijoje. 1995-aisiais sukūrė pirmąjį, taip pat erotinį, filmą „Laukiant kometos“ (Suisei-machi). Jo filmai pasižymi tragikomiškais siužetais, pasakojančiais apie personažus, kurie bando išsigelbėti iš savo stereotipinių gyvenimų.