PO SIGNALO

Vaizdai

Kas žino, gal tu kažkur esi. Gal sutikai ką nors ir turi gražų namą. Ir dabar esi laimingesnis.

„Sveiki. Čia Onno Draaijer. Šiuo metu negaliu atsiliepti. Po signalo palikite žinutę.“ Tai išgirsta draugai, skambindami Onno ir sveikindami jį su laimėtu prizu. Tą pačią žinutę išklauso ir įsiutęs Onno viršininkas, kai šis nepasirodo svarbiame susirinkime, ir nerimaujanti Onno mergina, kai vakare jis praleidžia mylimos grupės koncertą. Onno dingo niekam netaręs nei žodžio. Dingo, nusprendęs nutraukti bet kokius ryšius su ankstesniu savo gyvenimu. Tačiau jo balso pašte vis dar galima palikti žinutę. Po dienos, po mėnesio, po metų. Rėkti ir kaltinti, atleisti ir atsiprašyti, maldauti grįžti ir išmokti paleisti. Atsisveikinti – taip pat – po signalo.
„Šis filmas yra apie baigtinį laiko tarpą, per kurį įvyksta milžiniškas virsmas: pradžioje pagrindiniam herojui šypsosi sėkmė, jis yra nugalėtojas, o pabaigoje jis yra dingęs ir beveik visi jam jau ištarė paskutinį „sudie“, – sako režisierė Digna Sinke

Digna Sinke

Digna Sinke gimė 1949 m. Olandijoje. Režisierė, prodiuserė ir scenaristė, nuo 1972 m. sukūrė 13 filmų. 1984-aisiais sukurta juosta „Tylusis vandenynas“ buvo pristatyta Berlyno kino festivalyje. D. Sinke išgarsėjo filmais „Virš kalnų“ (1992), „Belle van Zuylen – Madame de Charrière“ (1993), „Atlantis“ (2008), dokumentine juosta „Ilgesinga dykvietė“ (2010). Jos paveikslai ir nuotraukos buvo eksponuojamos meno galerijose visame pasaulyje.