PIANINAS

Vaizdai

Marta iš muzikos instrumentus pardavinėjančios krautuvėlės namo stumia pianiną. Jai beveik pavyksta. Albertas po trisdešimties metų bando pagaliau prisipažinti Paulai, kad ją myli. Jam beveik pavyksta. Paula stengiasi atsakyti Albertui tuo pačiu. Jai beveik pavyksta. Policijos komisaras Kitsas visą gyvenimą svajoja apie šuolį parašiutu, Miriam nori tapti cirko akrobate, o name užstrigusi bitė bando ištrūkti pro užvertą langą. Ir visiems jiems beveik pavyksta.

„Tai filmas be pagrindinio veikėjo. Daugiabutyje gyvena keli galvas pametę personažai, jų gyvenimai pinasi į krūvą, kartais su labai dramatiškomis pasekmėmis“, – sako režisierius Kasparas Jancis.

Kaspar Jancis

Kasparas Jancis gimė 1975 m. Taline. Nuo pat vaikystės mėgo piešti komiksus ir rašyti istorijas, kurioms pats kurdavo iliustracijas. K. Jancis taip pat grojo keliose roko grupėse. 1996 m. jis įstojo į Talino pedagogikos universitetą, čia ir sukūrė savo pirmuosius filmus. 1997 m. režisierius perstojo į Turku menų ir medijų mokyklą Suomijoje studijuoti animacijos. Režisieriaus filmai „Krokodilas“ (2010) ir „Antropovo vila“ (2010) buvo pristatyti „Naujojo Baltijos kino“ konkursinėje programoje.