PARODA

Vaizdai

Nenoriu, kad mane teistum.

D ir H gyvena kartu, nors iš tiesų ne. Prašmatnus namas jiems leidžia visą dieną dirbti taip, lyg kita pusė nė neegzistuotų. Šiame pastate telpa visos jų svajonės: vyrui pakankamai vietos suteikianti žmona, žmonai netrukdantis vyras, vidiniams jų menininkams – laisvė, vidiniams mizantropams – atskirtis. „Tai namas menininkui, o ne šeimai su vaikais“, – sako jiedu, vis delsdami palikti šią vietą. Čia prabėgo nuoširdžiausi jų santuokos metai ir čia jie palieka tai, kas galbūt buvo gražiausia jų dalis. Bet laikas kažką keisti. Laikas vyrui vėl atrasti žmoną, žmonai vyrą, o mizantropams – pasaulį. Net jei namas leido seniai pamiršti, kodėl nuo viso to reikėjo pasislėpti.
 
„Tai filmas apie suvaržytą, nerimastingą moterį, kuri desperatiškai trokšta kontroliuoti visą pasaulį aplink save. Ji nori apsaugoti savo vyrą, uždaryti jį namuose ir nervinasi, kai viskas ima slysti jai iš rankų“, – sako režisierė Joanna Hogg. 

Festivaliai: 

Tarptautinis Lokarno kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje.

Joanna Hogg

Joanna Hogg – kino režisierė ir scenaristė, gyvenanti Londone. Jos ryškiausi filmai, tokie kaip „Svetimi“ (2007), „Archipelagas“ (2010) ir „Paroda“ (2013) yra laimėję gausybę tarptautinių apdovanojimų. Režisierė kartu su kolega Adamu Robertsu iniciavo susibūrimą „Mūsų mylimiesiems“ (pranc. À nos amours), kuriuo siekiama atgaivinti visuomenėje nepakankamai įvertintus filmus. Šiuo metu pradėta Chantal Akerman filmų restrospektyva tęsis iki 2015 metų vidurio.