PANAMA

Vaizdai

Kodėl tau rūpi, ar aš su kuo nors susitikinėju? Kas tau darbo?

Ar aš klausinėju? Pats norėjai atvirų santykių. Tai dabar ir turi.

Draugai Milanas ir Jovanas rungtyniauja, kuris turės daugiau vienos nakties nuotykių. Tačiau vieną vakarą sutikęs Mają, Jovanas pajaučia kai ką stipresnio už geismą. Jis norėtų pažinti šią merginą, bet vienintelis būdas sužinoti ką nors apie jos asmeninį gyvenimą – sekti tai, ką ji pati skelbia internete. Jokių įsipareigojimų nereikalaujantys jųdviejų santykiai greit prisipildo nevaldomo pavydo ir išdidumo. Karštligiškas Jovano noras išsiaiškinti, kas iš tikrųjų yra Maja, tėra bergždžias tikro intymumo siekis virtualybės iškreiptoje tikrovėje.

„Norėjau atskleisti baimę ir skausmą, kurį vienas kitam sukelia du įsimylėjėliai, bandantys užgniaužti savo emocijas. Šis filmas parodo, kaip virtualus bendravimas, pornografijos industrija ir įsigalėjusi tuštybė užgožia tikras emocijas ir meilę“, – sako režisierius Pavle Vučkovićius.

Festivaliai: 
Kanų kino festivalis – „Auksinės kameros“ nominacija; Sarajevo kino festivalis – geriausio filmo nominacija.

Pavle Vučković

Pavle Vučkovićius gimė 1982 m. Belgrade, Serbijoje. Studijavo kino ir televizijos režisūrą Belgrado menų universitete. Du kartus pelnė Kanų kino festivalio konkurso „Cinéfondation“ apdovanojimą už trumpametražius filmus „Bėk, triuši, bėk“ (2003) ir „Minusas“ (2007). Filmas „Bėk, triuši, bėk“ buvo pristatytas kino festivaliuose visame pasaulyje, įtrauktas į Niujorko moderniojo meno muziejaus kolekciją, rodytas Paryžiaus Georges’o Pompidou centre, Londono „Tate Modern“ muziejuje. Be trumpametražių filmų, jis taip pat kuria muzikos klipus, reklamas ir televizijos šou. „Panama“ yra debiutinis ilgametražis režisieriaus filmas.