PABUČIUOK MANE, TU IDIOTE

Vaizdai

Nelabai supratau. Jūs čia, tipo, aktoriai?

Mažos mokyklos paaugliai stato spektaklį. Nusprendę, kad gerai save išreklamuoti galėtų pasisamdę garsų aktorių, jie būtent taip ir padaro. Tik bėda ta, kad didžioji žvaigždė savo įvaizdžiu rūpinasi šiek tiek labiau nei bet kokiu spektakliu. Žiūrėdamas į tuštumą ir kartodamas vidurio amžiaus krizės kamuojamiems vyrams būdingas frazes, spektaklio statymą jis paverčia tikru pragaru. O paaugliai šiuo klausimu tikrai neliks skolingi! 

Festivaliai: 

Kino festivalis „Cinequest“ – geriausios komedijos apdovanojimas; Tarptautinis kino festivalis „Ciné- Jeune de l’Aisne“ – didysis prizas už geriausią ilgametražį filmą; rodytas Geteborgo kino festivalyje.

Stian Kristiansen

Stianas Kristiansenas (gimė 1972 m.) studijavo režisūrą ir televizijos prodiusavimą Stavangerio universitete, vėliau mokėsi režisūros Norvegijos kino mokykloje, kurią baigė 2006-aisiais. Dirbo aktoriumi Rugalando teatre, vaidino kine. Kūrė trumpametražius filmus: „Pabučiuok mane, po velnių!“ (2002), „Bloga investicija“ (2004) ir „Paslėpta“ (2006). 2008-aisiais pristatė debiutinį ilgametražį filmą „Žmogus, kuris mylėjo Ingvę“. Šis filmas sulaukė didelės finansinės sėkmės ir pelnė daugybę apdovanojimų. Vėliau pristatė jo tęsinį „Aš keliauju vienas“ (2011). Abu šiuos režisieriaus filmus rodė „Scanorama“.