NUOTAKOS

Vaizdai

Aš iš naujo išgyvenu kiekvieną minutę, praleistą kartu.

Nutsos vestuvėse tortų ir šokių nebuvo. Drauge su kitomis panašaus likimo moterimis, ji ištekėjo tarp pilkų kalėjimo sienų. Ištekėjo tam, kad galėtų pagal griežtai nustatytą tvarką, vos kartą per mėnesį, lankyti savo mylimąjį: pro nučiupinėtą stiklą žvelgti į jo akis, sausakimšame lankymo kambaryje į ragelį šnibždėti žodžius, vogti žvilgsnius, gaudyti meilės kibirkštis. O namuose Nutsos laukia du vaikai, rutina ir skaudi vienatvė. Monotoniška dienų tėkmė liūliuoja ir dusina. Du skirtingose realybėse gyvenančius žmones jungia tik nebylus Nutsos pažadas laukti tiek, kiek reikės…
„Ši istorija yra artima ne tik man, bet ir 30 000 kalinių. Todėl ir pasirinkau ją – ši patirtis mane pakeitė. <…> Man labai svarbu pasakoti apie tai, ką tikrai žinau ir pažįstu iš vidaus. Turiu pažinoti savo filmo herojus ir suvokti jų elgesio motyvus“, – sako Tinatin Kajrishvili.
Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis – 3-ioji vieta – žiūrovų apdovanojimas „Panoramos“ programoje; Tribekos kinofestivalis – dalyvavo konkursinėje programoje.

Tinatin Kajrishvili

Tinatin Kajrishvili 1978 m. gimė Tbilisyje, Gruzijoje. 2001-aisiais baigė režisūros studijas Gruzijos valstybiniame universitete. Sukūrė keletą trumpametražių filmų, tarp jų „Paprasta paslaptis“ (2001) ir „Mėginiai“ (2006). Nuo 2009-ųjų dirba prodiusere. „Nuotakos“ yra pirmasis režisierės ilgametražis filmas, ji taip pat yra ir filmo prodiuserė.