Nepaisant nakties

Vaizdai

Jei galėtume turėti tokią patirtį, bent akimirkai. Pajusti absoliučią instinkto galią. Niekada nenorėtume grįžti į savo gyvenimus.

Anglas muzikantas Lenzas (akt. Kristian Marr) ieško paslaptingai dingusios mylimosios Madeleinės, tačiau beprotiškai įsimyli pasimetusią ir destruktyvią Heleną (akt. Ariane Labed). Gedėdama savo naujagimio, Lenzo persekiojama Helena ieško užmaršties pavojingame brutalaus sekso pogrindyje. „Nepaisant nakties“ – tai šokiruojanti elipsinė istorija apie praradimą ir pavydą, papasakota unikalia kino kalba, pilna jutiklinių elementų ir gryno kūniškumo.

Philippe Grandrieux

Philippe’as Grandrieux – vienas didžiausių novatorių ir nonkonformistų Europos kine. Jo darbai apima kelias kinetinio vizualiojo meno sritis, įskaitant vaidybinį kiną, eksperimentinę televiziją, dokumentiką, videomeną ir instaliacijas. Jo pirmieji trys vaidybiniai filmai – „Sombre“ (Specialusis žiuri apdovanojimas 1998 m. Lokarno kino festivalyje), „Naujas gyvenimas“ (2002 m.) ir „Ežeras“ (Specialusis žiuri apdovanojimas 2009 m. Venecijos kino festivalio „Horizontų“ programoje) – demonstruoja režisieriaus meistriškumą ir radikalų požiūrį į vaizdinį, garsą ir naratyvą.