Nauja oda

Vaizdai

– Ar tu tikrai mane prisimeni?

– Nejau juokauji? Aišku, kad prisimenu.

Sutrikęs ir atšiaurus jaunuolis grįžta į miestelį Ispanijos Pirėnuose, kuris kadaise, prieš jam pradingstant, buvo jo namai. Aštuoneri metai nežinios yra daug, tad artimieji ir šeimos draugai nerimauja. Visus juos ir patį Leo, arba, kaip jį vadina motina Ana (akt. Emma Suárez), Gabrielį (akt. Alex Monner), vienija viena abejonė: ar jis tikrai yra tas, kuriuo kiti jį laiko?

Įtempta drama, kurioje susipina tikros ir įsivaizduojamos istorijos ir kurioje atminties neturėjimas jau nebeatrodo blogiausia, kas gali nutikti.

Festivaliai: 

Filmas gavo šešis apdovanojimus Malagos ispaniško kino festivalyje: Specialųjį žiuri prizą, prizus už geriausią režisūrą, geriausią aktorę (įteikta Emmai Suárez ), geriausią montažą, Kritikų žiuri apdovanojimą, Jaunojo žiuri apdovanojimą.

Isaki Lacuesta, Isa Campo

Ispanų režisierius Isaki Lacuesta audiovizualinę komunikaciją studijavo Barselonos universitete, po to ėmėsi režisūros. Jis yra sukūręs trumpametražių ir dvi pilno metro juostas, iš kurių antroji – „Legenda apie laiką“ (2006 m.) – sulaukė nemenko dėmesio kino festivaliuose.