Močiute, Guten Tag!

Vaizdai

- Nu, kaip tau žiūrėt į save?

- Nelengva. Bet įmanoma!

Dvi seserys – režisierė ir fotografė – leidžiasi į savo močiutės praeitį, kupiną neatsakytų klausimų. Karas, bėgimas į Vokietiją, paslaptingas mylimasis ir lemtingi gyvenimo apsisprendimai – su kiekvienu žingsniu klausimų tik daugėja, o artimiausi šeimos nariai vienas po kito atsitveria tylos siena. Kas slepiama ir kodėl taip sunku prabilti? Laukia ilga kelionė, kur keliaujama dvejomis kryptimis: kito žmogaus ir savęs link.

Jūratė Samulionytė, Vilma Samulionytė

Jūratė Samulionytė (1983) baigė TV ir Kino režisūros magistrantūrą LMTA. Jos sukurtas trumpametražis filmas „Nerutina“ „Sidabrinėse gervėse“ buvo įvertintas kaip „Geriausias trumpametražis metų filmas 2008“. Režisierės dokumentiniai ir vaidybiniai trumpametražiai buvo rodomi įvairiuose tarptautiniuose kino festivaliuose, pelnydami nemažai prizų.

Vilma Samulionytė (1978) – vizualiųjų menų kūrėja, baigė FAMU studijas Prahoje, dirbo fotografe Saudo Arabijoje. 2013m. Vilma buvo nominuota Unesco/Aschberg stipendijai Sacatar Instituto Brazilijoje. Šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje.