MIRĘS SNIEGAS 2

Vaizdai

Šiaip viena tų mergų žiauriai karšta. Jei būčiau dešimt metų jaunesnis... ir, aišku, ne kunigas...

2009-aisiais Žemę užpuolė dviejų didžiausių žmonijos rykščių derinys – naciai zombiai. Pagal visas žanro taisykles jie ėmė skersti kalnuose atostogauti susirinkusius draugus, tol, kol galiausiai liko tik vienas. Vienas kraujais apsitaškęs, rankos netekęs, apie zombius kliedintis ligonis, kuriam policija suverčia kaltę dėl visų lavonų. Laimei, kaip ir kovoje su tikraisiais naciais, į pagalbą atskuba amerikiečiai. Bet net ir jiems netrukus tampa aišku, kad įveikti zombius nacius gali tik viena armija – zombiai komunistai!
 
„Mane visada žavėjo siaubo, humoro ir kraujo derinys... Pasibjaurėję, bet besijuokiantys žmonės – tai unikalu! Man patinka priversti žiūrovus pasijusti nepatogiai dėl juoko „neteisingose“ filmo vietose!“ – sako režisierius Tommy Wirkola.

Festivaliai: 

Tarptautinis fantastinių filmų festivalis „Puchon“ – geriausio režisieriaus, geriausio aktoriaus apdovanojimai, publikos simpatijų prizas, nominuotas kaip geriausias festivalio filmas

Tommy Wirkola

Tommy Wirkola gimė 1979 m. Norvegijoje. Jis yra suomių kilmės norvegų režisierius, prodiuseris ir scenaristas. Debiutinis jo filmas „Nužudyti Buljo“ (2007) – norvegiška Quentino Tarantino filmų „Nužudyti Bilą“ parodija. Po dvejų metų režisierius pristatė zombių siaubo komediją „Miręs sniegas“ (2009), kurioje dirbo režisieriumi, prodiuseriu, scenaristu ir aktoriumi. Šį filmą rodė ir „Scanorama“. 2013-aisiais pasirodė pirmasis jo didelio biudžeto filmas anglų kalba „Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai“. „Miręs sniegas 2“ yra 2009-ųjų filmo tęsinys.