MANO KARALIUS

Vaizdai

Meilė nieko neverta, jei ji nauja, švari ir tyra.

Reabilitacijos centre Toni laukia ilgas slidinėjimo traumos gydymas. Prisiminimais ji grįžta į praeitį ir permąsto savo santykius su Džordžu. Į Toni gyvenimą jis įsiveržė staiga. Žavus, protingas ir populiarus – tokį jį pažino iki ausų įsimylėjusi Toni. Lyg išprotėję jie džiaugėsi kiekviena minute kartu. Tačiau santykiai keičiasi – aušros sutikimą su taure vyno keičia bemiegės naktys, laukiant namo grįžtančio vyro. Jųdviejų aistra peraugo į apsėdimą, meilė – į savidestrukciją. Jie buvo kartu, kai jau nebegalėjo būti kartu, ir atskirai, kai tikėjosi, kad dar ne viskas prarasta.

„Šis filmas gali būti interpretuojamas labai skirtingai. Nebūtinai yra tik laiminga ar nelaiminga pabaiga, viskas priklauso nuo pasirinkto požiūrio taško“, – sako režisierė Maïwenn Le Besco.

Festivaliai: 
Kanų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje, pelnė geriausios aktorės apdovanojimą.

Maïwenn Le Besco

Prancūzų aktorė ir režisierė Maïwenn Le Besco gimė 1976 m. Vaidinti kine pradėjo būdama penkerių. 2003 m. ji ekranizavo savo pačios spektaklį „Vienos moters šou“ ir sukūrė pirmąjį trumpametražį filmą „Aš – aktorė“. Suviliota šios patirties, ėmėsi ilgametražio filmo režisūros ir sukūrė juostą „Atleisk man“, kuri buvo nominuota „Cezariui“ už geriausią debiutinį ilgametražį filmą. 2011 m. pristatė filmą „Polisija“, kuris pelnė žiuri apdovanojimą Kanų kino festivalyje. Jį rodė ir „Scanorama“.