Manivaldas

Vaizdai

Manivaldai, jau per vėlu valgyti sausainius.

Manivaldas – lapinas, kuriam tuoj sukaks 33 metai. Išsimokslinęs, bedarbis, be jokios motyvacijos jis gyvena su savo valdinga pensininke motina. Gyvenimas lengvas, be ne geras. Ši situacija visiškai pasikeičia, kai sugedus skalbimo mašinai, pasirodo Toomas – seksualus santechnikas vilkas. Atvykęs sutaiso ne tik mašiną, bet ir jų gyvenimą.

„Scenarijaus bendraautoriaus (Draško Ivezič) broliui - 33 metai. Jis vis dar gyvena su savo mama. Norėjome sukurti šį filmą ir parodyti jam, jog jis išsikraustytų. Neišsikraustė. Dabar belieka laukti, kol suges skalbimo mašina,“ – sako režisierė Chintis Lundgren.

Chintis Lundgren

Chintis Lundgren - animatorė iš Estijos, šiuo metu gyvenanti Kroatijoje. Savamokslės Lundgren kūryboje galima rasti keistų muzikinių vaizdo klipų ir lengva, absurdo tematika persmelktų trumpametražių filmų. Jos filmai (įskaitant ir gausiai apdovanotą 2015 metų „Gyvenimas su Hermanu H. Rotu“)  buvo rodomi daugybėje tarptautinių animacijos festivalių. “Manivaldas” yra pirmasis jos filmas bendradarbiaujant su Nacionaliniu Kanados filmų komitetu.

Šis filmas yra programos dalis: