LOCKE

Vaizdai

Žinai, Ivanai, per dešimt metų niekad nemačiau, kad taip susišiktum.

Vėlyvą vakarą Ivanas Locke’as – talentingas architektas, mylimas vyras ir dviejų vaikų tėvas – automobiliu važiuoja iš Velso į Londoną. Nors važiuoti neturėjo. Bent jau ne šiandien. Jis turi paskambinti keliems žmonėms, keli žmonės turi paskambinti jam. Reikia pasikalbėti, daug ką paaiškinti. Nes Locke’as važiuoja ir negali apsigręžti. Nes tai, ką jis daro, ko vedamas pradėjo šią kelionę, jam atrodo teisinga. Kelio atgal nebėra, net jei ant kortos – viskas, kas šiame gyvenime jam brangiausia.
„Eiliniam vyrui nutinka eilinė tragedija, kurioje atsidūręs kiekvienas kažką darytų, bet jo gyvenimas pradeda griūti. Jam tai – pasaulio pabaiga, nors tai tikrai nepateks į laikraščių puslapius, tai nėra susiję su narkotikais ar dideliais sprogimais. Taip žmonėms tiesiog nutinka“, – sako režisierius Stevenas Knightas.
Festivaliai: 

Britų nepriklausomo kino apdovanojimai – geriausias scenarijus, nominuotas už geriausius techninius pasiekimus ir geriausio aktoriaus kategorijoje; Geteborgo kino festivalis – nominuotas geriausio tarptautinio debiuto apdovanojimui; Sidnėjaus kino festivalis – nominuotas kaip geriausias filmas, pristatytas Europos kino apdovanojimams.

Steven Knight

Stevenas Knightas gimė 1959 m. Anglijoje. Jis yra žymus britų scenaristas, prodiuseris ir režisierius. Parašė filmų „Purvini gražūs dalykai“ (2002), „Rytietiški pažadai“ (2007) ir „Uždara grandinė“ (2013) scenarijus. Taip pat yra daugybės televizijos projektų, tokių kaip britiškos versijos „Kas laimės milijoną“, per BBC rodytų TV serialų „Komercinis žlugimas“ ir „Detektyvai“ scenarijaus autorius. 2013-aisiais Knightas debiutavo kaip kino režisierius su filmu „Kolibrio efektas“. Kritikų pripažinimo sulaukęs „Locke“ yra antrasis ilgametražis jo filmas.