KLARA

Vaizdai

Sunku susirasti draugų, kuriais galėtum pasitikėti.

Klarai liūdna – tėtis turi naują šeimą, o mama išsiveža ją gyventi į kaimą. Guodžia tik tai, kad tame Dievo apleistame užkampyje bus arklių. Ji taip seniai svajoja išmokti jodinėti. Bet kaip pamaivoms bendraklasėms prisipažinti, kad esi nemokša? Klara neprisipažįsta nemokanti joti ir patenka į jojimo varžybų sąrašą. Padėtis kebli. Laimei, kaimynas turi niekam nereikalingą arklį Žvaigždę, o berniukas Jontė pasisiūlo Klarą pamokyti joti. Slapčia nuo suaugusiųjų ir bendraklasių jiedu pradeda rimtai treniruotis. Filmas pasakoja apie tai, kad svajonės ima pildytis, jeigu klausai širdies.

Festivaliai: 

Tarptautinis XX Kursko kino festivalis „Auksinis kunigaikštis“ – dalyvavo konkursinėje vaikų filmų programoje, laimėjo geriausios aktorės apdovanojimą; dalyvavo Tarptautiniame Geteborgo kino festivalyje.

Alexander Moberg

Režisierius ir scenaristas Alexanderis Mobergas gimė 1957 m. 1985 m. baigė Teatro institutą, nuo 9-ojo dešimtmečio pradžios kuria muzikinius klipus, reklamas, jaunimo filmus bei dokumentinius televizijos ir kino filmus, režisuoja miuziklus, pjeses.