KITA LĖKŠTĖS PUSĖ

Vaizdai

Žmonės, kurie nori tapti virtuvės šefais, turi suprasti, kad tai velniškai sunku!

Šiuo metu Estijoje vyksta maisto revoliucija, kurios iniciatorius yra virtuvės šefas Romanas Zastserinskis. Ne vieną apdovanojimą pelnęs jo restoranas „Mėnulis“ džiugina gurmanus. Filmas atveria „Mėnulio“ virtuvės duris, kur gerai nusiteikęs Zastserinskis, jo kolega virėjas Igoris, Romano žmona Jana ir jų virėjų komanda ruošia dienos valgiaraštį. Gaminti gurmanišką maistą ne juokų darbas – įsitikinsite tuo pamatę, kaip kulinarų komanda ruošiasi antrojo restorano atidarymui.

„Šis filmas atsirado iš mano pačios pomėgio geram maistui. Po dokumentikos magistrantūros maisto gaminimo studijos man atrodė natūralus tolesnis žingsnis. Į kulinarijos mokyklą įžengiau pilna galva idėjų ir receptų. Tačiau netrukus realybė pakeitė mano įsivaizdavimą apie maisto gaminimo pasaulį. Reikia daug metų praleisti prie garuose paskendusios viryklės, plonai supjaustyti tonas svogūnų ir niekada nenustoti siekti savo svajonės, kad taptum geru virtuvės šefu“, – sako režisierė Maria Kivirand.

Maria Kivirand

Maria Kivirand (gimė 1986 m.) Baltijos kino ir medijų mokykloje baigė televizijos ir dokumentinio kino magistrantūros studijas. Taip pat studijavo kalbą ir kultūrą Ispanijoje bei animaciją Portugalijoje. M. Kivirand dirba režisiere, prodiusere ir montuotoja.