KEBABAS IR HOROSKOPAS

Vaizdai

Šiandien pirmoji mano pensijos diena. Atvažiavau pasakyti, kad niekas mano gyvenime neturėjo prasmės. Niekuomet nemylėjau tavo tėvo. Jam mirus neliūdėjau. Ir jei galėčiau atsukti laiką atgal, antrąkart negimdyčiau.

Keistomis aplinkybėmis susitinka ką tik darbą metęs kebabų pardavėjas ir horoskopus žurnalui apie laukinę gamtą rašęs tipas. Abu jie nusivylę gyvenimu, abiems verkiant reikia pinigų. Vyrai nenuleidžia rankų ir greitai sugalvoja verslo planą – tapti rinkodaros specialistais. Netikėtai jų paslaugas užsisako bankrutuojanti kilimų parduotuvė su grupe keistuolių darbuotojų. Apsimetėliai nė nenutuokia, kad jų iš piršto laužtos pamokos apie verslo paslaptis visiškai sujauks parduotuvės personalo narių graudžiai apgailėtinus gyvenimus.

„Tai istorija apie keistus žmones, kurie ieško meilės. Personažų nerangumas šiame absurdiškame pasaulyje kuria komiškas situacijas, tačiau jos tik sušvelnina atšiaurią istoriją apie vienatvę, neišpildytą meilės troškimą ir liūdesį“, – sako režisierius Grzegorzas Jaroszukas.

Festivaliai: 

Tarptautinis Karlovi Varų kino festivalis – dalyvavo „Vakarų rytų“ konkursinėje programoje.

Grzegorz Jaroszuk

Grzegorzas Jaroszukas  gimė 1983 m. Varšuvoje 2011 m. baigė Lenkijos nacionalinę kino, televizijos ir teatro mokyklą Lodzėje. Studijų metais kūrė trumpametražius filmus, tarp jų „Dingusio automobilio istorija“ (2008) ir dokumentinis „Naujo sezono pradžia“ (2011). 2011-aisiais pasirodęs diplominis režisieriaus darbas „Šaldytos istorijos“ pelnė daugybę apdovanojimų ir nominacijų kino festivaliuose visame pasaulyje. „Kebabas ir horoskopas“ yra debiutinis ilgametražis režisieriaus filma

 

Filmą pristato