KATYTĖ

Vaizdai

– Užeik į vidų, išgerkim.

– Aš negeriu. Bet ačiū už butelius.

Didžiules permainas ką tik išgyvenusioje devintojo dešimtmečio Estijoje Andrejus ir Oliveris ieško, kaip pragyventi. Kol anksti ryte skęsta keltas „Estija“, draugai vagys gauna užduotį nužudyti vaikiną. Valeri, būsimoji jų auka, gyvena pavojingiausio miesto rajono centre. Andrejus ir Oliveris keliauja atlikti purvino darbo, bet kas bus tikroji auka, dar visiškai neaišku.

„Filmą įkvėpė vaiksytėje patirtas jausmas. Devyniasdešimtųjų pabaiga Estijoje buvo be galo keistas laikas – romantiškas ir tuo pačiu metu tragiškas, šaltas ir kupinas tuščių svajonių. Šiuo filmu nesistengiau pakeisti pasaulio, o viso labo pasiūlyti dvilypį jausmą tarp tuštybės ir malonumo“, – sako filmo režisierė Triin Ruumet.

Triin Ruumet

Triin Ruumet septynerius metus studijuoja kino režisūrą Baltijos kino ir medijų mokykloje. Prieš atrasdama kiną,T. Ruumet dirbo vizualiųjųmenų srityje. 2010 m. T. Ruumet filmas „Psichoanalitinio tyrimo apžvalga“ laimėjo pagrindinį prizą Tartu studentiškų filmų festivalyje. Filmas „Kita vaivorykštės pusė“ buvo pristatytas aštuoniuose tarptautinio kino festivaliuose, dalyvavo „Naujojo Baltijo kino“ konkursinėje programoje „Scanoramoje“. Šiuo metu T. Ruumet dirba laisvai samdoma filmų režisiere ir dramaturge Taline.