JODOROWSKY‘O KOPA

Vaizdai

Norėjau sukurti kažką švento. Filmą, kuris sukeltų LSD vizijas be paties LSD. Filmą, kuris pakeistų tai, kaip mąsto mūsų jaunas pasaulis.

„Kopa“ yra vadinama geriausiu niekada nesukurtu filmu. Alejandro Jodorowsky prie jo scenarijaus praleido daugiau kaip dešimtmetį. Tai turėjo būti dvylikos valandų kelionė po skirtingas visatas ir skirtingus kinematografinius stilius, kelionė po genialumą ir beprotystę. Bet tam visuomet pritrūkdavo pinigų. Dabar A. Jodorowsky prieš kameras pasakoja apie tai, ko kino pasaulis neteko. Arba apie tai, nuo ko buvo išgelbėtas.
 
„Šis filmas nėra nesėkmės istorija. Priešingai, tai pasakojimas apie menininką, kuris pavertė potencialią neigiamybę didele sėkme ir neišsenkamu idėjų srautu juda tolyn – link savo devyniasdešimtmečio. Tai filmas apie unikalią ambiciją savo kūryba pakeisti pasaulį“, – sako režisierius Frankas Pavičas.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – nominuotas „Auksinės kameros“ apdovanojimui; Amsterdamo fantastinių filmų festivalis – „Sidabrinio klyksmo“ apdovanojimas; Ostino fantastinių filmų festivalis – publikos simpatijų prizas, geriausio dokumentinio filmo apdovanojimas; Tarptautinis Sitgeso ir Katalonijos kino festivalis – publikos prizas už geriausią ilgametražį filmą, specialusis paminėjimas, nominuotas kaip geriausias filmas.

Frank Pavich

Frankas Pavičas yra kroatų kilmės amerikietis iš Niujorko; šiuo metu gyvena Ženevoje, Šveicarijoje. 1995-aisiais, būdamas vos 22-ejų, jis režisavo dokumentinį filmą apie kultinę pogrindžio muzikos grupę „N.Y.H.C“. Vėliau kartu prodiusavo kūrinį „Die Mommie Die!“ (2003), kuris pelnė specialųjį komisijos apdovanojimą „Sandanso“ kino festivalyje. F. Pavičas ne vienerius metus dirba televizijos ir kino pramonėje. „Jodorowsky‘o kopa“ yra pirmasis ilgametražis režisieriaus filmas.