ĮSIUTUSI ROŽĖ

Vaizdai

Tai, kad pasidulkinom, dar nereiškia, kad gali kištis į mano gyvenimą.

Rožei patinka Romanas – kiečiausias mokyklos bičas. Kad gautų jo dėmesio, ji pasiryžusi beveik bet kam, tačiau šis neatrodo susidomėjęs jųdviejų santykių perspektyva. Rožei priartėti prie savo aistrų objekto padeda pats likimas – paaiškėja, kad jos tėvo pasamdytas meistras Jozefas iš Lenkijos į Prancūziją atvyko ne tik užsidirbti, bet ir rasti prieš penkiolika metų paliktą sūnų. Mergina netrunka išsiaiškinti apie Jozefo ir Romano kraujo ryšį ir pasiryžta suvesti vienas kito nepažįstančius tėvą ir sūnų.

„Savo filme norėjau užfiksuoti galingus, sudėtingus, o kartais karčius jausmus, kuriuos visi patiriame savo gyvenime, o ypač paauglystėje. Tai laikotarpis, kai viskas atrodo įmanoma, bet kartu ir neįveikiama“, – sako režisierė Julia Kowalski.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – pristatytas ACID programoje.

Julia Kowalski

Julia Kowalski gimė 1979 m. Prancūzijos lenkų šeimoje. Savo kūryboje ji dažnai nagrinėja paauglystės, šeimos, seksualumo, darbininkų klasės temas. Trumpametražis filmas „Kamerinė muzika“ (2013) apkeliavo daugybę kino festivalių visame pasaulyje. „Įsiutusi Rožė“ yra debiutinis ilgametražis režisierės filmas.