IŠGANYMAS

Vaizdai

Nesivelk į kovą, kurios negali laimėt.

Jonas septynerius metus sunkiai dirbo nederlingose Amerikos žemėse tam, kad sulaukęs iš Danijos atplaukusios žmonos ir sūnaus galėtų patogiai ir saugiai gyventi. Tačiau viską aplink valdantys gangsteriai turi kitų planų. Kai Jono akyse brutaliai nužudoma jo šeima, jis, tik per stebuklą likęs gyvas, prisiekia atkeršyti. Taip prasideda Dovydo ir Galijoto kova ne tik dėl žuvusios šeimos, bet ir dėl viso miesto išganymo. 

„Šis filmas – tai odė klasikiniam vesternui. „Išganymas“ yra ne psichologinė veikėjų studija, o veiksmo kupina drama, pasakojanti istoriją apie mirtį ir išgyvenimą blogio terpėje“, – sako režisierius Kristianas Levringas.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – dalyvavo nekonkursinėje programoje. 

Kristian Levring

Kristianas Levringas gimė 1957 m. Danijoje. Jis baigė montažo studijas Nacionalinėje Danijos kino mokykloje. 1988-aisiais pradėjo sėkmingą reklamų kūrėjo karjerą. 2000 m. režisieriaus filmas „Karalius gyvas“ buvo pristatytas Kanų kino festivalio „Ypatingo žvilgsnio“ programoje. Šis filmas taip pat buvo rodytas ir „Scanoramoje“. K. Levringas išgarsėjo juostomis „Planuotas“ (2002) ir „(Ne)bijok manęs“ (2008) – pastarasis filmas apkeliavo prestižinius kino festivalius visame pasaulyje. Levringas yra vienas kino judėjimo „Dogma 95“ įkūrėjų.