ILGAS KELIAS NAMO

Vaizdai

– Tai ką man daryt?

– Nieko… Nieko nedarykit...

Mirus žmonai, Choeliui pasaulis nustoja egzistuoti. Jo buto slenkstis yra riba, kurios jis daugiau niekada nebesiruošia peržengti. Tačiau iš letargo jam tenka pabusti, kai dienų dienas negirdytas ir neprižiūrėtas žmonos šuo Elvis atsiduria arti mirties. Choelis išsiruošia į kelionę, kurioje turės įveikti ne tik netekties skausmo slenksčius, bet ir savo tamsiąsias puses.

„Norėjau sukurti objektyvų, bet kartu asmenišką paveikslą tos tuštumos ir to aštraus, nepakeliamo ir nesuvokiamai stipraus skausmo, kurį sukelia netektis dar prieš pradedant ją suprasti. Tai įvyksta pirmąją parą, kai į gyvybę ir mirtį reaguojama instinktyviai, neracionaliai; galbūt dėl to, kad protagonistas niekad anksčiau nėra to patyręs“, – teigia režisierius Sergi Pérezas.

Festivaliai: 
Mančesterio kino festivalis – geriausio režisieriaus, geriausio aktoriaus apdovanojimai; Tarptautinis katalonų kino festivalis FIC-CAT – geriausio režisieriaus, geriausio aktoriaus apdovanojimai.

Sergi Pérez

Sergi Pérezas baigė režisūrą ESCAC kino mokykloje. Jo trumpametražis filmas „Geras aviatorius“ (2005) buvo pristatytas San Sebastiano ir kituose festivaliuose. 2007 m. režisierius sukūrė filmą „Nauja suknelė“, palankiai įvertintą įvairiuose festivaliuose ir nominuotą „Oskarui“ už geriausią studento darbą. Jo kurti muzikos klipai ir reklamos pelnė daugybę apdovanojimų, o 2008 m. režisierius buvo išrinktas Kanų jaunuoju talentu. „Ilgas kelias namo“ yra debiutinis ilgametražis S. Pérezo filmas.