GERAS SŪNUS

Vaizdai

Nuolat užsiraunu ant netinkamų vyrų.

Atokiame Suomijos pajūrio vasarnamyje kvailioja nejauna aktorė ir jos svečiai. Fotelyje susmukęs „gerasis“ sūnus iš padilbų stebi motinos ekscesus. Ji šoka, flirtuoja ir lenkia taurę po taurės. Bet jis viską atleis, pasirūpins lyg tėvas ir apgins nuo piktų liežuvių. Po vakarėlio išvažiuoja ne visi. Namuose pasilieka rašytojas Aimas, o Leila, kad ir kaip norėtų atsispirti, įsimyli. Svetimas vyras namuose sūnui gadina nervus, drumsčia ramybę ir kelia pavojų. Ilmario kantrybė trūksta...
 
„Pirmiausia prieš pradedant kurti filmą „Geras sūnus“ į galvą atėjo personažas, kurio atsakomybės jausmas yra iškreiptas. Greičiausiai tai kilo iš mano pačios vidaus: aš esu linkus prisiimti atsakomybę net už dalykus, kurių paveikti neturiu galios ar kurie man neturėtų rūpėti. Turbūt tam tikra narcisistinio sutrikimo išraiška. Norėjau šią savybę sutirštinti ir panagrinėti kraštutiniausias jos formas,“ – sako režisierė Zaida Bergroth.

Festivaliai: 

Dalyvavo Tarptautiniame Toronto kino festivalyje.

Zaida Bergroth

Zaida Bergroth gimė 1977 metais. Studijavo Prahos kino mokykloje FAMU ir Helsinkyje. Jos režisuoti trumpametražiai „Sunkusis metalas“ ir „Silikoninis žandikaulis“ buvo apdovanoti prizais. 2010 m. „Scanorama“ rodė režisierės ilgametražį vaidybinį debiutą „Paskutinis kaubojus“.