AŠ ESU TAVO

Vaizdai

Tu ne viena. Tavo sūnaus ateitis irgi yra tavo gyvenimo dalis. Negali suvokti net tokio paprasto dalyko?

Pakistanietė Mina gyvena Osle. Nesutardama nei su pakistanietiška, nei su norvegiška savo giminės puse, ji priversta viena kovoti už abu – save ir šešiametį sūnų Feliksą. Moteris nuolat ieško meilės ir nors jai nesunku rasti vyrą, kuriam Mina būtų linksmas vienos nakties nuotykis, rimtų santykių sukurti ji nesugeba. Tačiau kai visai netikėtai jos kelyje pasitaiko režisierius Džasperas, ji įsimyli iš visos širdies.
 
„Tai vienišos šešerių metų berniuko motinos portretas. Jos santykiai su tėvais pašliję, ji jaučiasi vieniša ir kovoja su sunkumais, vis žlunga jos romanai su vyrais. Desperatiškas noras būti mylimai užpildo jos laiką ir mintis, tad ji nėra tokia gera motina savo sūnui, kokia norėtų būti“, – sako režisierė Iram Haq. 

Festivaliai: 

Liubeko Šiaurės šalių filmų dienos – NDR prizas; Kino festivalis „Les Arcs European“ – specialusis paminėjimas; Geteborgo kino festivalis – nominuotas kaip geriausias Šiaurės šalių filmas; Norvegijos kino apdovanojimai „Amanda“ – nominuotas už geriausią scenarijų ir geriausią pagrindinį moters vaidmenį; rodytas Toronto kino festivalyje.

Iram Haq

Iram Haq, gimusi 1976 m., yra aktorė, scenaristė ir režisierė. Studijavo meno režisūrą Westerdal komunikacijos mokykloje Osle. Daug metų ji dirbo aktore teatre, kine ir televizijoje. I. Haq parašė scenarijų ir vaidino trumpo metro filme „Senas ištikimasis“ (2004), kuris dalyvavo Venecijos kino festivalio konkursinėje programoje. 2009-aisiais ji pristatė pirmąjį savo režisūrinį darbą – trumpametražį „Little Miss Eyeflap“. „Aš esu tavo“ (2013) yra jos ilgametražis debiutas.