EL MEDICO. KUBATONO ISTORIJA

Vaizdai

Mūsų tikslas tas pats, bet kartais viską matome skirtingai.

Filmas „El Medico – kubatono istorija“ buvo kuriamas net penkerius metus. Iš pradžių režisierius norėjo papasakoti apie Mišelio Miglio, švedų prodiuserio ir dainininko, gyvenimą bei sėkmę Kuboje. Tačiau atvykęs į laisvės salą režisierius susidomėjo visai kita istorija. Taigi filmo herojumi tapo El Medico – jaunas gydytojas, laisvalaikiu kuriantis muziką ir siekiantis išgarsėti. Mišelis jam pasiūlo bendradarbiauti. Greitai El Medico daina ir muzikos stilius kubatonas išpopuliarėja už Kubos ribų. Mišelis tikisi milijonų – tereikia dar kelių seksualesnių klipų. Čia prasideda konfliktai. El Medico mama, revoliucijos šalininkė, reikalauja, kad sūnus tęstų gydytojo darbą ir smerkia jį už seksistinius klipus. Nepaklusti jos valiai – vadinasi, išduoti revoliuciją. Valstybės įstatymai draudžia El Medico vykdyti abi veiklas vienu metu ir išvykti iš šalies į koncertinį turą. Pats El Medico nusivilia Mišeliu ir jo siekiu bet kokiomis priemonėmis užsidirbti. Jis nori dainuoti apie tikrąją Kubą, jos istoriją, įvairialypę kultūrą ir jausmingus žmones.

Festivaliai: 

Talino dokumentinių filmų festivalis – atidarymo filmas; dalyvavo Tarptautinio Geteborgo kino festivaliokonkursinėje programoje.

Daniel Fridell

Danielis Fridellis gimė 1967 m. Lidingės saloje prie Stokholmo. Jau beveik du dešimtmečius dirba režisieriumi, scenaristu bei prodiuseriu kine ir televizijoje.