ČIOBRELIAI

Vaizdai

Keista, koks žmogus būni aklas. Tiek metų praleidai dirbdamas. Ilgus metus dieną naktį dirbau. Ir kas iš to? Ką iš to gavau?

Penkiasdešimtmetis Gunaras ką tik išleido dar vieną pagalbos sau knygą. Tačiau padėti sau pačiam Gunarui sekasi sunkiai – santykiuose su žmona Disa jau ilgus metus nebėra ugnelės. O kai sūnus Davidas pristato savo sužadėtinę Suną, rašytojas ima bijoti, kad visas jo gyvenimas netrukus sugrius. Mat Suna – mergina iš jo praeities, ir ilgai slėpta Gunaro paslaptis netrukus išaiškės. Norėdamas apsaugoti šeimą nuo katastrofos jis privalės pripažinti tiesas, gerokai skaudesnes nei tos, kuriomis jis užsidirbo pragyvenimui.

Björn Hlynur Haraldsson

Björnas Hlynuras Haraldssonas, gimęs 1974 m., yra kino ir teatro aktorius, scenaristas ir režisierius. 2001 m. jis baigė studijas Islandijos dramos akademijoje, yra vienas iš Islandijos kino ir teatro kompanijos „Vesturport“ įkūrėjų. Jis išgarsėjo savo vaidmenimis teatre, televizijoje ir kine, žiūrovams pažįstamas iš televizijos serialų „Nepalaužiamumas“ (2015) ir „Bordžijos“ (2011–2013), taip pat vaidino daugybėje islandiškų filmų ir serialų. 2011-aisiais pristatė trumpametražį filmą „Korriró“. „Čiobreliai“ yra debiutinis ilgametražis režisieriaus filmas.