Charmsas

Vaizdai

- Žinai, Šūra, mačiau merginą. Ji dėvėjo maudymosi kostiumėlį. Stovėjo pasisukusi į mane šonu ir manęs nematė. Jis vis glostė sau klubus. Įsimylėjau.

- Tu įsimyli viską, kas dėvi maudymosi kostiumėlį.

Jis tiki esąs genijus, bet jo darbų nepublikuoja. Jis myli moteris, bet šios ne visuomet jį supranta. Elegantiškasis dendis Daniilas Yuvachovas pasivadina Charmsu – vardu, kuris paveikus kaip ir jo išvaizda. Nuolatinis svečias nesibaigiančiuose literatūriniuose susitikimuose ir skandalistas. Gyvendamas visuomenėje, jis nėra jos dalis ir todėl leidžiasi į kovą su pasauliu, kuriame jis jaučiasi uždarytas. Ar pavyks jam nepalūžti, kai spaudžia visuomenė, kai meilės paieškos nuvilia, kai kurti tampa nebeįmanoma?

Ivan Bolotnikov

Ivanas Bolotnikovas gimė 1969 m. Maskvoje. Pilnu etatu dirbęs istorijos fakulteto, meno istorijos skyriaus vedėju Valstybiniame Maskvos universitete, 1996 m. jis paliko šią poziciją ir 2004 m. baigė režisūros ir dramaturgijos kursus. Nuo 2011 m. režisierius dirbo įvairiuose projektuose, kuriuose režisavo, rašė tekstus ar juos prodiusavo. Filmas „Charmas” – tai jo ilgametražis vaidybinis debiutas.