ANT RIBOS

Vaizdai

– Žiauriai gerai atrodo, bet ar gerai spaudžia?

– Juokauji? Tu pasižiūrėk! Juodai užtiuninguota.

Nikolajui ir Martinui rūpi tik viena – mašinos. Nes gera mašina yra viskas: pinigai, moterys, šlovė ir, svarbiausia, greitis. Vieną naktį jiedu važiuoja skirtingose mašinose. Kelias ilgas ir tuščias. Ties raudonu šviesoforo signalu nestojantys draugai vienas kitą lenkia kiekviename posūkyje, kol... neįvyksta nelaimė – Martinas partrenkia dviratininkę. Jeigu policija sužinos, kad jiedu lenktyniavo, į kalėjimą sės abu, todėl visą kaltę prisiima Martinas. Dabar kiekvienas turi susitaikyti su savo skausmu: Martinas su tuo, kad įvykdė žmogžudystę, Nikolajus – kad gyvenimas be Martino toliau juda pirmyn. Kol vieną dieną jis vėl pasirodo...
 
„Gyvenimas – tai pasirinkimai ir jų pasekmės. Kartais vienas vienintelis veiksmas gali persekioti visą likusį gyvenimą... Šis filmas kalba būtent apie tai: apie pasirinkimą ir jo sukeltą įvykių grandinę“, – sako režisierius Christianas E. Christiansenas. 

Christian E. Christiansen


Christianas E. Christiansenas gimė 1972 m. Danijoje. 2001-aisiais baigė Nacionalinę Danijos kino mokyklą. Dirbo ne vieno daniško filmo kūrybinėje grupėje, o 2006 m. pristatė pirmajį savo&nbsp režisuotą ir prodiusuotą filmą „Gyvenimas smogia“. Kritikų pripažintas trumpametražis filmas „Naktį“ (2007) buvo nominuotas „Oskarui“. 2011-aisiais jis debiutavo Holivude su siaubo trileriu „Kambariokė“.