8 minutės

Vaizdai

Norite pastovėti ar pagulėti?

Tai istorija apie pabėgimą. Troškimą atsipalaiduoti ir išskristi į kitas erdves. Visa tai trunka nei daugiau, nei mažiau – lygiai aštuonias minutes. Nes ilgesniam soliarumo seansui filmo herojei šįkart paprasčiausiai neužteko pinigų. Ir vos dirbtinės saulės lempos išsijungs, jai vėl teks grįžti ten, iš kur ji desperatiškai troško pabėgti. Pirmiausia į lėkštoką ne paties prabangiausio soliarumo buitį, o tada tiesiai į šlapdribą, automobilių spūsčių keliamą įtampą, galiausiai atgal į kasdienybę. Bet tik iki kito karto, kai ji vėl pasiduos silpnumo akimirkai bent aštuonioms minutėms pabėgti nuo realybės.

„Šis filmas – tai epizodas iš moters gyvenimo. Manau, daugelis jame galime atpažinti patirtą jausmą: norą iškeisti pilką kasdienybę į ką nors šilta ir spalvota. Nors minutei. Net jei tai pigi apgaulė.“ Režisierė Dovilė Šarutytė

Dovilė Šarutytė

Dovilė Šarutytė (gimusi 1986 m.) 2009 m. baigė TV ir kino režisūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dirbo televizijoje, edukaciniuose kino sklaidos projektuose. Pastaruosius kelerius metus režisuoja reklaminius klipus.

Šis filmas yra programos dalis: