24 savaitės

Vaizdai

Juk mes norime šito vaiko, ar ne?

Astrida (akt. Julia Jentsch), sėkmės sulaukusi žinoma komikė, laukiasi antrojo vaiko. Su partneriu (akt. Bjarne Mädel) apsilankiusi apžiūroje ji sužino, kad vaikas gims sergantis nepagydomomis ligomis. Astrida turi nuspręsti, nutraukti nėštumą ar išsaugoti kūdikį. Partneris ir šeima ją palaiko, tačiau galutinį sprendimą Astrida turi priimti pati. Ši drama – tai įtaigus, skausmingai atviras moters portretas. 

Festivaliai: 

2016 m. Tarptautiniame Berlyno kino festivalyje gavo Vokietijos nekomercinių kino teatrų gildijos apdovanojimą, buvo nominuotas Auksinio Berlyno lokio apdovanojimui.

2016 m. Tarptautiniame Čikagos kino festivalyje buvo nominuotas Auksinio Hugo apdovanojimui.

Anne Zohra Berrached

Anne Zohra Berrached yra vokiečių režisierė, baigusi socialinės pedagogikos studijas Frankfurte ir kino režisūros studijas Badeno-Viurtenbergo kino akademijoje. Antraisiais studijų metais jos sukurtas trumpametražis „Šventasis ir kekšė“ (2012 m.) buvo parodytas keliasdešimtyje festivalių visame pasaulyje. Trečiame kurse ji sukūrė pirmąjį pilnametražį „Dvi motinos“ , kurio premjera įvyko Berlyno kino festivalyje 2013-aisiais. „24 savaitės“ yra antroji režisierės juosta.