page hero image /img_event/event_covers/1570700937633-krytis.jpg

Ilgametražis debiutas

1 h 30 m | N-16 | Gyda Velvin Myklebust, Magnusas Meyeris Arnesenas, Kristianas Landmarkas

Žiūrėti tvarkaraštį

Meistriškumo seminaras su filmo „Krytis“ komanda

Debiutinio ilgametražio filmo „Krytis“ („Når jeg faller”, 2018) kūrybinė komanda iš Norvegijos pasidalins savo sėkmės paslaptimis. Režisierius ir scenarijaus bendraautoris Magnusas Meyeris Arnesenas, debiutavęs ilgametražiu filmu, papasakos, kaip sėkmingai atlikti aktorių atranką, dirbti su jais ir kūrybine komanda. Filmo prodiuserė Gyda Velvin Myklebust patars, kaip sukurti geriausias sąlygas gamybai ir kūrybai. Filmo scenaristas Kristianas Landmarkas, taip pat debiutavęs ilgametražiame vaidybiniame kine, pasidalins scenarijaus rašymo ir plėtojimo patarimais. Kūrėjai apibendrins gerąją režisūros, prodiusavimo, scenarijaus rašymo praktiką visose filmo gamybos fazėse: plėtojant projektą, ruošiantis filmavimams, dirbant aikštelėje, montuojant ir išleidžiant filmą į ekranus. Meistriškumo seminaras vyks anglų kalba, jis yra nemokamas ir atviras kino profesionalams bei norintiems jais tapti.

Gyda Velvin Myklebust

Baigė Norvegijos kino mokyklos (NFS) prodiusavimo magistro studijas. Nuo 2003 m. vadovauja „New Nordic Films“ – Šiaurės šalių kino mugei, vykstančiai Norvegijos tarptautiniame kino festivalyje Haugesiunde. Prodiusavo vaidybinius filmus „Kometa“ („Kometen“, 2017) ir „Krytis“ („Når jeg faller“, 2018), kuris buvo nominuotas keturiems Norvegijos kino apdovanojimams „Amanda“.

Magnusas Meyeris Arnesenas

Jo baigiamasis trumpametražis filmas „Padainuok prieš man užmiegant“ („Sing me to sleep“, 2011) pelnė apdovanojimų tarptautiniuose kino festivaliuose ir buvo nominuotas nacionaliniams Norvegijos kino apdovanojimams „Amanda“. Jo ilgametražis debiutas „Krytis“ pelnė tarptautinių apdovanojimų ir buvo nominuotas keturiems nacionaliniams apdovanojimams „Amanda“, tarp jų – ir geriausio režisieriaus kategorijoje.

Kristianas Landmarkas

Baigė Norvegijos kino mokyklos (NFS) scenarijaus rašymo magistro studijas. Dirba teatre, kuria dokumentinius, trumpametražius vaidybinius filmus, televizinius serialus. Jo režisuotas dokumentinis filmas „Tønes“ (2019) uždarė Norvegijos tarptautinio kino festivalio Haugesiunde programą. Filmo „Krytis“ scenarijus – pirmasis jo parašytas ilgametražio vaidybinio filmo scenarijus.

Grįžti atgal

Filmas pridėtas prie jūsų programos

Filmas pašalintas iš jūsų programos

Renginys pridėtas prie jūsų programos

Filmas pašalintas iš jūsų tvarkaraščio

Filmas pridėtas prie jūsų tvarkaraščio

Filmas pašalintas iš jūsų tvarkaraščio

Renginys pridėtas prie jūsų tvarkaraščio

Renginys pašalintas iš jūsų programos