komedija

Antonijus 1, 2, 3

Portugalija, Brazilija 2017 m. 95 min.
Leonardo Mouramateus

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija 2016 m. 95 min.
Rachel Lang

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija 2016 m. 95 min.
Rachel Lang

Baisi moteris

Danija 2017 m. 90 min.
Christian Tafdrup

Buržuazinio šuns savikritika

Vokietija 2017 m. 99 min.
Julian Radlmaier

Buvusioji

Švedija 2017 m. 89 min.
Katja Wik

Dėl viso pikto

Prancūzija, Belgija 2017 m. 100 min.
Carine Tardieu

Dievo žodis

Danija 2017 m. 108 min.
Henrik Ruben Genz

Guziukas

Lenkija 2015 m. 89 min.
Kuba Czekaj

Gyveno kartą Uvė

Švedija 2015 m. 116 min.
Hannes Holm

Gyveno kartą Uvė

Švedija 2015 m. 116 min.
Hannes Holm

Gyvūnai

Šveicarija, Austrija, Lenkija 2017 m. 95 min.
Greg Zglinski

Iš balkono

Norvegija 2017 m. 85 min.
Ole Giæver

Keisti paukščiai

Prancūzija 2017 m. 72 min.
Elise Girard

Kerštumas

Jungtinė Karalystė 2016 m. 92 min.
Alice Lowe

Kraujyje

Danija 2016 m. 104 min.
Rasmus Heisterberg

Kvadratas

Švedija, Vokietija, Prancūzija, Danija 2017 m. 142 min.
Ruben Östlund

Meilė baseine

Prancūzija, Islandija 2016 m. 83 min.
Sólveig Anspach

Meilė baseine

Prancūzija, Islandija 2016 m. 83 min.
Sólveig Anspach

Meilužis vienai dienai

Prancūzija 2017 m. 94 min.
Philippe Garrel

Meistras

Danija, Norvegija, Čekijos Respublika 2017 m. 94 min.
Charlotte Sieling

Milžinas

Švedija, Danija 2016 m. 90 min.
Johannes Nyholm

Nakvišumai

Prancūzija 2017 m. 73 min.
Lucien Castaing-Taylor, Verena Paravel

Namų slauga

Čekija 2015 m. 90 min.
Slávek Horák

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija 2016 m. 101 min.
Dominik Moll

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija 2016 m. 101 min.
Dominik Moll

Reikalauju satisfakcijos!

Danija, Norvegija, Švedija, Čekija 2016 m. 98 min.
Henrik Ruben Genz

Savaitė ir viena diena

Izraelis 2016 m. 98 min.
Asaph Polonsky

Savaitė ir viena diena

Izraelis 2016 m. 98 min.
Asaph Polonsky

Šeimos šventė

Vengrija 2016 m. 81 min.
Szabolcs Hajdu

Seklūs vandenys

Prancūzija, Vokietija 2016 m. 122 min.
Bruno Dumont

Šiška Deluxe

Slovėnija 2015 m. 108 min.
Jan Cvitkovic

Stebuklas

Lietuva, Bulgarija, Lenkija 2017 m. 91 min.
Eglė Vertelytė

Sumaišties dienos

Estija 2016 m. 105 min.
Triin Ruumet

Sveiki atvykę į Norvegiją!

Norvegija 2016 m. 90 min.
Rune Denstad Langlo

Sveiki atvykę į Norvegiją!

Norvegija 2016 m. 90 min.
Rune Denstad Langlo

Taisyklės viskam

Norvegija 2017 m. 87 min.
Kim Hiorthøy

Tinklo pabaiga

Estija 2017 m. 81 min.
Priit Pääsuke

Vakarėlis

Jungtinė Karalystė 2017 m. 71 min.
Sally Potter

Vilis I-asis

Prancūzija 2016 m. 82 min.
Ludovic Boukherma, Zoran Boukherma, Marielle Gautier, Hugo P. Thomas

Zoologija

Rusija 2016 m. 87 min.
Ivan I. Tverdovsky