drama

24 savaitės

Vokietija 2016 m. 102 min.
Anne Zohra Berrached

6A klasė

Švedija 2015 m. 60 min.
Peter Modestij

71 fragmentas iš sutapimų chronologijos

Austrija, Vokietija 1994 m. 100 min.
Michael Haneke

A.M.Ž.I.N.A.I.

Prancūzija 2015 m. 11 min.
Giovanni Aloi

Akmeninė širdis

Islandija, Danija 2016 m. 129 min.
Guðmundur Arnar Guðmundsson

Anišoara

Vokietija, Moldavija 2016 m. 106 min.
Ana-Felicia Scutelnicu

Ant sidabrinio gaublio

Lenkija 1988 m. 166 min.
Andrzej Żuławski

Antonijus 1, 2, 3

Portugalija, Brazilija 2017 m. 95 min.
Leonardo Mouramateus

Apie kūną ir sielą

Vengrija 2017 m. 116 min.
Ildiko Enyedi

Apsėdimas

Italija 1943 m. 135 min.
Luchino Visconti

Aš nesu ragana

Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija 2017 m. 90 min.
Rungano Nyoni

Ateitis

Prancūzija 2016 m. 102 min.
Mia Hansen-Løve

Auštant

Albanija, Graikija 2017 m. 85 min.
Gentian Koçi

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija 2016 m. 95 min.
Rachel Lang

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija 2016 m. 95 min.
Rachel Lang

Baltieji žmonės

Švedija, Danija, Suomija 2015 m. 82 min.
Lisa Aschan

Bėgikas

Ispanija 2015 m. 13 min.
José Luis Montesinos

Benio video

Austrija, Šveicarija 1992 m. 105 min.
Michael Haneke

Bethovenas. Gyvenimo dienos

VDR / DDR 1976 m. 108 min.
Horst Seemann 

Buvusioji

Švedija 2017 m. 89 min.
Katja Wik

Charmsas

Rusija, Lietuva, Makedonija 2017 m. 95 min.
Ivan Bolotnikov

Dede

Gruzija, Kataras, Airija, Nyderlandai, Kroatija 2017 m. 97 min.
Mariam Khatchvani

Fantastiška moteris

Čilė, Vokietija, Ispanija, JAV 2017 m. 104 min.
Sebastián Lelio

Gėlė

Italija 2016 m. 110 min.
Claudio Giovannesi

Goja, arba sunkus pažinimo kelias

VDR / DDR 1971 m. 136 min.
Konrad Wolf

Gražiosios Aranchueso dienos

Prancūzija, Vokietija 2016 m. 97 min.
Wim Wenders

Gulbinas

Islandija, Vokietija, Estija 2017 m. 91 min.
Ása Helga Hjörleifsdóttir

Guziukas

Lenkija 2015 m. 89 min.
Kuba Czekaj

Gyveno kartą Uvė

Švedija 2015 m. 116 min.
Hannes Holm

Gyveno kartą Uvė

Švedija 2015 m. 116 min.
Hannes Holm

Įdegis

Graikija 2016 m. 104 min.
Argyris Papadimitropoulos

Iki širdies gelmių

Norvegija 2017 m. 103 min.
Arild Andresen

IŠKLAUSYK MANE

Danija, Suomija 2015 m. 13 min.
Hamy Ramezan, Rungano Nyoni

Išnykimas

Nyderlandai, Norvegija 2017 m. 102 min.
Boudewijn Koole

Ištikimybė

Prancūzija, Portugalija 2000 m. 160 min.
Andrzej Żuławski

Išvykimas

Jungtinė Karalystė, Prancūzija 2015 m. 109 min.
Andrew Steggall

Karaliaus ne

Norvegija, Airija 2016 m. 133 min.
Erik Poppe

Karalija I

Danija 1994 m. 261 min.
Lars von Trier

Karalija II

Danija 1997 m. 272 min.
Lars von Trier

Kelionė į mėnulį

Danija 2016 m. 110 min.
Jesper W. Nielsen

Kepėjas

Izraelis, Vokietija 2017 m. 104 min.
Ofir Raul Graizer

Kiemas

Švedija, Danija 2016 m. 80 min.
Måns Månsson

Kitapus

Kroatija, Serbija 2016 m. 85 min.
Zrinko Ogresta

Klampynė

Latvija 2015 m. 105 min.
Renars Vimba

Kraujyje

Danija 2016 m. 104 min.
Rasmus Heisterberg

Kvadratas

Švedija, Vokietija, Prancūzija, Danija 2017 m. 142 min.
Ruben Östlund

Laiminga pabaiga

Prancūzija, Vokietija, Austrija 2017 m. 107 min.
Michael Haneke

Laimingiausia diena Olli Mäki gyvenime

Suomija, Vokietija, Švedija 2016 m. 93 min.
Juho Kuosmanen

Laukinė

Vokietija 2016 m. 97 min.
Nicolette Krebitz

LAUKO TYRIMAS

Jungtinė Karalystė, Lenkija 2015 m. 21 min.
Eva Weber

LELIJŲ TAKAS

Vengrija 2016 m. 91 min.
Benedek Fliegauf

Leopardas

Italija, Prancūzija 1963 m. 205 min.
Luchino Visconti

Liudviko XIV mirtis

Prancūzija, Portugalija, Ispanija 2016 m. 115 min.
Albert Serra

Lizdas

Portugalija, Prancūzija 2017 m. 136 min.
Teresa Villaverde

Majamis

Suomija 2017 m. 119 min.
Zaida Bergroth

Mano revoliucija

Prancūzija 2016 m. 80 min.
Ramzi Ben Sliman

Mažasis kryžiuotis

Čekija, Slovakija, Italija 2017 m. 90 min.
Václav Kadrnka

Mažasis uostas

Čekija, Vengrija, Slovakija 2017 m. 90 min.
Iveta Grófová

Medis

Slovėnija, Italija 2014 m. 90 min.
Sonja Prosenc

Meilužis vienai dienai

Prancūzija 2017 m. 94 min.
Philippe Garrel

Meistras

Danija, Norvegija, Čekijos Respublika 2017 m. 94 min.
Charlotte Sieling

Milžinas

Švedija, Danija 2016 m. 90 min.
Johannes Nyholm

Mirtis Venecijoje

Italija, Prancūzija 1971 m. 130 min.
Luchino Visconti

Naktis prie bėgių

Rumunija, Švedija, Italija 2016 m. 91 min.
Cătălin Mitulescu

Namų slauga

Čekija 2015 m. 90 min.
Slávek Horák

Nauja oda

Ispanija, Šveicarija 2016 m. 103 min.
Isaki Lacuesta, Isa Campo

Naujas pasaulis

Lenkija 2015 m. 100 min.
Elżbieta Benkowska, Łukasz Ostalski, Michał Wawrzecki

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija 2016 m. 101 min.
Dominik Moll

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija 2016 m. 101 min.
Dominik Moll

Nekaltasis

Italija, Prancūzija 1976 m. 125 min.
Luchino Visconti

Nemeilė

Rusija, Prancūzija, Vokietija, Belgija 2017 m. 127 min.
Andrey Zvyagintsev

Nepaisant nakties

Prancūzija 2015 m. 154 min.
Philippe Grandrieux

Nepalaužiamieji

Danija, Švedija 2016 m. 105 min.
Lisa Ohlin

Nepalaužiamieji

Danija, Švedija 2016 m. 105 min.
Lisa Ohlin

Nepažįstamoji

Prancūzija, Belgija 2016 m. 113 min.
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne

Nesibaigianti poezija

Prancūzija, Čilė, Japonija, Jungtinė Karalystė 2016 m. 128 min.
Alejandro Jodorowsky

Nuolankioji

Prancūzija, Vokietija, Lietuva, Nyderlandai 2017 m. 143 min.
Sergei Loznitsa

Nyndorfo karalienė

Vokietija 2017 m. 67 min.
Joya Thome

Padegėjas

Norvegija, Švedija, Danija 2016 m. 97 min.
Erik Skjoldbjærg

Palaima

Vokietija 2016 m. 101 min.
Sven Taddicken

Paliaubos

Graikija 2016 m. 94 min.
Stergios Paschos

Pasvajok

Švedija 2017 m. 90 min.
Rojda Sekersöz

Paukščiai gieda Kigalyje

Lenkija 2017 m. 113 min.
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze

Piknikas

Kroatija 2015 m. 13 min.
Jure Pavlović

PILNAS KONTAKTAS

Nyderlandai, Kroatija 2015 m. 105 min.
David Verbeek

Povaizdis

Lenkija 2016 m. 98 min.
Andrzej Wajda

Pragaras

Slovėnija, Serbija, Kroatija, Makedonija 2014 m. 113 min.
Vinko Möderndorfer

Riba

Turkija, Vokietija 2016 m. 83 min.
Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu

Rimti žaidimai

Švedija, Danija, Norvegija 2016 m. 115 min.
Pernilla August

Rokas ir jo broliai

Italija, Prancūzija 1960 m. 170 min.
Luchino Visconti

Rozmari

Norvegija, Danija, Vokietija 2016 m. 95 min.
Sara Johnsen

Savaitė ir viena diena

Izraelis 2016 m. 98 min.
Asaph Polonsky

Savaitė ir viena diena

Izraelis 2016 m. 98 min.
Asaph Polonsky

Šeima

Venesuela, Čilė, Norvegija 2017 m. 82 min.
Gustavo Rondón Córdova

Šeimos portretas interjere

Italija, Prancūzija 1974 m. 125 min.
Luchino Visconti

Šeimos šventė

Vengrija 2016 m. 81 min.
Szabolcs Hajdu

Septintasis kontinentas

Austrija 1989 m. 104 min.
Michael Haneke

Skaisčios širdys

Italija 2017 m. 115 min.
Roberto De Paolis

Sodo takelis

Švedija 2017 m. 109 min.
Olof Spaak

Sofijos sūnus

Graikija, Prancūzija, Bulgarija 2017 m. 90 min.
Elina Psykou

Stebuklas

Lietuva, Bulgarija, Lenkija 2017 m. 91 min.
Eglė Vertelytė

Strimgalviais

Ukraina 2017 m. 105 min.
Marina Stepanska

Švarios rankos

Nyderlandai 2015 m. 90 min.
Tjebbo Penning

Svetimi namai

Gruzija, Ispanija, Rusija, Kroatija 2016 m. 103 min.
Rusudana Glurjidze

Tai nutiko čia

Jungtinė Karalystė 1963 m. 97 min.
Kevin Brownlow, Andrew Mollo

Taikos slėnis

Jugoslavija 1956 m. 82 min.
France Štiglic

Taisyklės viskam

Norvegija 2017 m. 87 min.
Kim Hiorthøy

Tėvas

Vokietija, Kosovas, Makedonija, Prancūzija 2015 m. 104 min.
Visar Morina

Trys ketvirtinės

Bulgarija, Vokietija 2017 m. 82 min.
Ilian Metev

Tu išnyksti

Danija, Švedija 2017 m. 117 min.
Peter Schønau Fog

Vagilė

Izraelis, Vokietija, Prancūzija 2016 m. 98 min.
Hagar Ben Asher

Vasara, 1993-ieji

Ispanija 2017 m. 97 min.
Carla Simón

Vasaros prisiminimai

Lenkija 2016 m. 90 min.
Adam Guziński

Vazantė

Brazilija, Portugalija 2017 m. 116 min.
Daniela Thomas

Velnias

Lenkija 1972 m. 119 min.
Andrzej Zulawski

Vertėjas

Jungtinė Karalystė, Turkija 2014 m. 23 min.
Emre Kayiş

Vesternas

Vokietija, Bulgarija, Austrija 2017 m. 119 min.
Valeska Grisebach

Vilis I-asis

Prancūzija 2016 m. 82 min.
Ludovic Boukherma, Zoran Boukherma, Marielle Gautier, Hugo P. Thomas

Vilko sūnus

Prancūzija 2015 m. 23 min.
Lola Quivoron

Vilko valanda

Prancūzija, Austrija, Vokietija 2003 m. 114 min.
Michael Haneke

Visai netikėtai

Vokietija, Nyderlandai, Prancūzija 2016 m. 112 min.
Asli Özge

Viskam pasibaigus

Jungtinė Karalystė 2015 m. 14 min.
Jörn Threlfall

Žemė dreba

Italija 1948 m. 162 min.
Luchino Visconti

Zoologija

Rusija 2016 m. 87 min.
Ivan I. Tverdovsky

Žydroji nata

Prancūzija, Vokietija 1991 m. 135 min.
Andrzej Zulawski