Kertant Europą

24 savaitės

Vokietija 2016 m. 102 min.
Anne Zohra Berrached

Ateitis

Prancūzija 2016 m. 102 min.
Mia Hansen-Løve

Atminties trupiniai

Jungtinė Karalystė 2015 m. 103 min.
Omer Fast

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija 2016 m. 95 min.
Rachel Lang

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija 2016 m. 95 min.
Rachel Lang

Gėlė

Italija 2016 m. 110 min.
Claudio Giovannesi

Gražiosios Aranchueso dienos

Prancūzija, Vokietija 2016 m. 97 min.
Wim Wenders

Guziukas

Lenkija 2015 m. 89 min.
Kuba Czekaj

Įdegis

Graikija 2016 m. 104 min.
Argyris Papadimitropoulos

Išsvajotieji

Austrija 2016 m. 89 min.
Ruth Beckermann

Išvykimas

Jungtinė Karalystė, Prancūzija 2015 m. 109 min.
Andrew Steggall

Kerštumas

Jungtinė Karalystė 2016 m. 92 min.
Alice Lowe

Kitapus

Kroatija, Serbija 2016 m. 85 min.
Zrinko Ogresta

Klampynė

Latvija 2015 m. 105 min.
Renars Vimba

Laukinė

Vokietija 2016 m. 97 min.
Nicolette Krebitz

LELIJŲ TAKAS

Vengrija 2016 m. 91 min.
Benedek Fliegauf

Liudviko XIV mirtis

Prancūzija, Portugalija, Ispanija 2016 m. 115 min.
Albert Serra

Mirtis Sarajeve

Prancūzija, Bosnija ir Hercegovina 2016 m. 85 min.
Danis Tanovic

Naktis prie bėgių

Rumunija, Švedija, Italija 2016 m. 91 min.
Cătălin Mitulescu

Namų slauga

Čekija 2015 m. 90 min.
Slávek Horák

Nauja oda

Ispanija, Šveicarija 2016 m. 103 min.
Isaki Lacuesta, Isa Campo

Naujas pasaulis

Lenkija 2015 m. 100 min.
Elżbieta Benkowska, Łukasz Ostalski, Michał Wawrzecki

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija 2016 m. 101 min.
Dominik Moll

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija 2016 m. 101 min.
Dominik Moll

Nepaisant nakties

Prancūzija 2015 m. 154 min.
Philippe Grandrieux

Nepažįstamoji

Prancūzija, Belgija 2016 m. 113 min.
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne

Nesibaigianti poezija

Prancūzija, Čilė, Japonija, Jungtinė Karalystė 2016 m. 128 min.
Alejandro Jodorowsky

Ornitologas

Portugalija, Prancūzija, Brazilija 2016 m. 117 min.
João Pedro Rodrigues

Palaima

Vokietija 2016 m. 101 min.
Sven Taddicken

Paliaubos

Graikija 2016 m. 94 min.
Stergios Paschos

PILNAS KONTAKTAS

Nyderlandai, Kroatija 2015 m. 105 min.
David Verbeek

Povaizdis

Lenkija 2016 m. 98 min.
Andrzej Wajda

Riba

Turkija, Vokietija 2016 m. 83 min.
Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu

Savaitė ir viena diena

Izraelis 2016 m. 98 min.
Asaph Polonsky

Savaitė ir viena diena

Izraelis 2016 m. 98 min.
Asaph Polonsky

Šeimos šventė

Vengrija 2016 m. 81 min.
Szabolcs Hajdu

Seklūs vandenys

Prancūzija, Vokietija 2016 m. 122 min.
Bruno Dumont

Sumaišties dienos

Estija 2016 m. 105 min.
Triin Ruumet

Švarios rankos

Nyderlandai 2015 m. 90 min.
Tjebbo Penning

Svetimi namai

Gruzija, Ispanija, Rusija, Kroatija 2016 m. 103 min.
Rusudana Glurjidze

Tėvas

Vokietija, Kosovas, Makedonija, Prancūzija 2015 m. 104 min.
Visar Morina

Vidurdienio ragana

Čekija 2016 m. 90 min.
Jiří Sádek

Vilis I-asis

Prancūzija 2016 m. 82 min.
Ludovic Boukherma, Zoran Boukherma, Marielle Gautier, Hugo P. Thomas

Visai netikėtai

Vokietija, Nyderlandai, Prancūzija 2016 m. 112 min.
Asli Özge

Zoologija

Rusija 2016 m. 87 min.
Ivan I. Tverdovsky