drama

24 savaitės

Vokietija

2016 m., 102 min.

Režisierė: 
Anne Zohra Berrached

6A klasė

Švedija

2015 m., 60 min.

Režisierius: 
Peter Modestij

A.M.Ž.I.N.A.I.

Prancūzija

2015 m., 11 min.

Režisierius: 
Giovanni Aloi

Akmeninė širdis

Islandija, Danija

2016 m., 129 min.

Režisierius: 
Guðmundur Arnar Guðmundsson

Ant sidabrinio gaublio

Lenkija

1988 m., 166 min.

Režisierius: 
Andrzej Żuławski

Ateitis

Prancūzija

2016 m., 102 min.

Režisierė: 
Mia Hansen-Løve

Baden Badenas

Belgija, Prancūzija

2016 m., 95 min.

Režisierė: 
Rachel Lang

Baltieji žmonės

Švedija, Danija, Suomija

2015 m., 82 min.

Režisierė: 
Lisa Aschan

Bėgikas

Ispanija

2015 m., 13 min.

Režisierius: 
José Luis Montesinos

Bethovenas. Gyvenimo dienos

VDR / DDR

1976 m., 108 min.

Režisierius: 
Horst Seemann 

Gėlė

Italija

2016 m., 110 min.

Režisierius: 
Claudio Giovannesi

Goja, arba sunkus pažinimo kelias

VDR / DDR

1971 m., 136 min.

Režisierius: 
Konrad Wolf

Gražiosios Aranchueso dienos

Prancūzija, Vokietija

2016 m., 97 min.

Režisierius: 
Wim Wenders

Guziukas

Lenkija

2015 m., 89 min.

Režisierius: 
Kuba Czekaj

Gyveno kartą Uvė

Švedija

2015 m., 116 min.

Režisierius: 
Hannes Holm

Įdegis

Graikija

2016 m., 104 min.

Režisierius: 
Argyris Papadimitropoulos

IŠKLAUSYK MANE

Danija, Suomija

2015 m., 13 min.

Režisieriai: 
Hamy Ramezan, Rungano Nyoni

Ištikimybė

Prancūzija, Portugalija

2000 m., 160 min.

Režisierius: 
Andrzej Żuławski

Išvykimas

Jungtinė Karalystė, Prancūzija

2015 m., 109 min.

Režisierius: 
Andrew Steggall

Karalija I

Danija

1994 m., 261 min.

Režisierius: 
Lars von Trier

Karalija II

Danija

1997 m., 272 min.

Režisierius: 
Lars von Trier

Kelionė į mėnulį

Danija

2016 m., 110 min.

Režisierius: 
Jesper W. Nielsen

Kiemas

Švedija, Danija

2016 m., 80 min.

Režisierius: 
Måns Månsson

Kitapus

Kroatija, Serbija

2016 m., 85 min.

Režisierius: 
Zrinko Ogresta

Klampynė

Latvija

2015 m., 105 min.

Režisierius: 
Renars Vimba

Kraujyje

Danija

2016 m., 104 min.

Režisierius: 
Rasmus Heisterberg

Laimingiausia diena Olli Mäki gyvenime

Suomija, Vokietija, Švedija

2016 m., 93 min.

Režisierius: 
Juho Kuosmanen

Laukinė

Vokietija

2016 m., 97 min.

Režisierė: 
Nicolette Krebitz

LAUKO TYRIMAS

Jungtinė Karalystė, Lenkija

2015 m., 21 min.

Režisierė: 
Eva Weber

LELIJŲ TAKAS

Vengrija

2016 m., 91 min.

Režisierius: 
Benedek Fliegauf

Liudviko XIV mirtis

Prancūzija, Portugalija, Ispanija

2016 m., 115 min.

Režisierius: 
Albert Serra

Mano revoliucija

Prancūzija

2016 m., 80 min.

Režisierius: 
Ramzi Ben Sliman

Milžinas

Švedija, Danija

2016 m., 90 min.

Režisierius: 
Johannes Nyholm

Naktis prie bėgių

Rumunija, Švedija, Italija

2016 m., 91 min.

Režisierius: 
Cătălin Mitulescu

Namų slauga

Čekija

2015 m., 90 min.

Režisierius: 
Slávek Horák

Nauja oda

Ispanija, Šveicarija

2016 m., 103 min.

Režisierius: 
Isaki Lacuesta, Isa Campo

Naujas pasaulis

Lenkija

2015 m., 100 min.

Režisieriai: 
Elżbieta Benkowska, Łukasz Ostalski, Michał Wawrzecki

Naujienos iš Marso planetos

Prancūzija, Belgija

2016 m., 101 min.

Režisierius: 
Dominik Moll

Nepaisant nakties

Prancūzija

2015 m., 154 min.

Režisierius: 
Philippe Grandrieux

Nepalaužiamieji

Danija, Švedija

2016 m., 105 min.

Režisierė: 
Lisa Ohlin

Nepažįstamoji

Prancūzija, Belgija

2016 m., 113 min.

Režisieriai: 
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne

Nesibaigianti poezija

Prancūzija, Čilė, Japonija, Jungtinė Karalystė

2016 m., 128 min.

Režisierius: 
Alejandro Jodorowsky

Padegėjas

Norvegija, Švedija, Danija

2016 m., 97 min.

Režisierius: 
Erik Skjoldbjærg

Palaima

Vokietija

2016 m., 101 min.

Režisierius: 
Sven Taddicken

Paliaubos

Graikija

2016 m., 94 min.

Režisierius: 
Stergios Paschos

Piknikas

Kroatija

2015 m., 13 min.

Režisierius: 
Jure Pavlović

PILNAS KONTAKTAS

Nyderlandai, Kroatija

2015 m., 105 min.

Režisierius: 
David Verbeek

Povaizdis

Lenkija

2016 m., 98 min.

Režisierius: 
Andrzej Wajda

Riba

Turkija, Vokietija

2016 m., 83 min.

Režisierius: 
Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu

Rimti žaidimai

Švedija, Danija, Norvegija

2016 m., 115 min.

Režisierė: 
Pernilla August

Savaitė ir viena diena

Izraelis

2016 m., 98 min.

Režisierius: 
Asaph Polonsky

Šeimos šventė

Vengrija

2016 m., 81 min.

Režisierius: 
Szabolcs Hajdu

Švarios rankos

Nyderlandai

2015 m., 90 min.

Režisierius: 
Tjebbo Penning

Svetimi namai

Gruzija, Ispanija, Rusija, Kroatija

2016 m., 103 min.

Režisierė: 
Rusudana Glurjidze

Tai nutiko čia

Jungtinė Karalystė

1963 m., 97 min.

Režisieriai: 
Kevin Brownlow, Andrew Mollo

Tėvas

Vokietija, Kosovas, Makedonija, Prancūzija

2015 m., 104 min.

Režisierius: 
Visar Morina

Velnias

Lenkija

1972 m., 119 min.

Režisierius: 
Andrzej Zulawski

Vertėjas

Jungtinė Karalystė, Turkija

2014 m., 23 min.

Režisierius: 
Emre Kayiş

Vilis I-asis

Prancūzija

2016 m., 82 min.

Režisieriai: 
Ludovic Boukherma, Zoran Boukherma, Marielle Gautier, Hugo P

Vilko sūnus

Prancūzija

2015 m., 23 min.

Režisierius: 
Lola Quivoron

Visai netikėtai

Vokietija, Nyderlandai, Prancūzija

2016 m., 112 min.

Režisierė: 
Asli Özge

Viskam pasibaigus

Jungtinė Karalystė

2015 m., 14 min.

Režisierius: 
Jörn Threlfall

Zoologija

Rusija

2016 m., 87 min.

Režisierius: 
Ivan I. Tverdovsky

Žydroji nata

Prancūzija, Vokietija

1991 m., 135 min.

Režisierius: 
Andrzej Zulawski

<